19 lutego, 2018Strona główna

Wysoki poziom zaawansowania prac

III kwartał 2018r. to czas w którym zaplanowano zakończenie budowy kompleksu przy ul. Zbyszka Godlewskiego – Zachodnia II. Jak informuje deweloper Ekonbud-Fadom wszystko wskazuje na to, że termin zostanie dotrzymany.

III kwartał 2018r. to czas w którym zaplanowano zakończenie budowy kompleksu przy ul. Zbyszka Godlewskiego – Zachodnia II. Jak informuje deweloper Ekonbud-Fadom wszystko wskazuje na to, że termin zostanie dotrzymany. Prace budowlane przekroczyły już półmetek, a trzy zaplanowane w ramach inwestycji budynki są już gotowe łącznie w 55%. Obiekt 2AB posiada już częściowo elewację, natomiast na pozostałych 4 oraz 6AB montowane są ostatnie kondygnacje (5-ta oraz 6-ta).

Kompleks Zachodnia II etap to 3 budynki, w których łącznie zaprojektowano 330 nowych mieszkań. Ponadto na terenie osiedla zaplanowano podziemną halę garażową, gdzie znajdą się otwarte, jak i zamknięte miejsca postojowe. Udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będą również komórki lokatorskie o powierzchni ok. 2 m2. Przestrzeń tą można wykorzystać w dowolny sposób, jako schowek na rower, meble ogrodowe, dodatkowe sprzęty czy spiżarkę na przetwory. Przeznaczenie tego pomieszczenia zależne jest tylko od potrzeb przyszłych właścicieli. Komórka lokatorska przypisana jest do każdego z mieszkań, a jej koszt jest już wliczony w cenę lokum.

Sprzedaż mieszkań przebiega w podobnym tempie co budowa, większość "M" znalazła już swoich nabywców. Dla tych, którzy jeszcze chcieliby zamieszkać w Kompleksie Zachodnia II mamy jednak dobrą informację, w sprzedaży pozostały jeszcze lokale z 2 pokojami oraz garderobą, a także mieszkania w wariancie 3- i 4-pokojowym. Dostępne lokum posiadają powierzchnię od 59 do 91 m2.