Autor: Iza
15 maja, 2019Zakup inwestycyjny

Wysoki standard i najlepsza jakość!

Szukasz nowego mieszkania na wrocławskich Krzykach? Aby uzyskać wieloletnią satysfakcję z jakości budynku oraz codzienną przyjemność, gwarantowaną przez architekturę o wysokiej estetyce, postaw na osiedle Zielony Brochów. Zastosowane w tym projekcie rozwiązania funkcjonalne i udogodnienia technologiczne, przekonają nawet najbardziej niezdecydowanych klientów.

Za realizację inwestycji odpowiada firma Projekty Deweloperskie HOSSANOVA Sp. z o.o. Sp.k., która kwestie jakości i staranności traktuje priorytetowo, na każdym etapie działania, od projektowania i poszukiwania idealnej działki poczynając a na wykończeniu najdrobniejszych detali kończąc.

Osiedle Zielony Brochów charakteryzuje się zaciszną atmosferą ale jednocześnie położone jest w dobrze rozwiniętej infrastrukturalnie części Wrocławia i pozwala na swobodne korzystanie z wielkomiejskich udogodnień, jakie ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska. W sąsiedztwie nie brak także atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, które pozwalają na codzienny kontakt z naturą.

Teren osiedla został kompleksowo zaaranżowany, z uwzględnieniem dużej ilości zieleni i elementów małej architektury. Materiały, z których wykonane zostały mieszkania, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów a nad zaufanymi ekipami, realizującymi poszczególne etapy prac, czuwa profesjonalny nadzór techniczny. To wszystko, w połączeniu ze starannie zaprojektowaną bryłą budynków tworzy przestrzeń, do której z chęcią będziesz powracać. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i przekonaj, jak atrakcyjnie wypada na tle konkurencji.

Zobacz inne mieszkania w Krzykach