Autor: Dopoznania.pl
13 sierpnia, 2019Newsy

Wysoki standard nowych mieszkań w Rabowicach

Osiedle Świerkowe Tarasy w Rabowicach w gminie Swarzędz to wyjątkowy projekt, który perfekcyjnie łączy kameralną zabudowę z efektownie zagospodarowanymi częściami wspólnymi. Cechą wyróżniającą inwestycję pośród konkurencji, jest wysoki standard wykończenia, przekładający się nie tylko na estetykę ale także i trwałość budynków. Sprawdź szczegóły oferty już dziś oraz przekonaj się jak wygodnie można mieszkać.

Firma Chronos Development Sp. z o. o. Sp. k. zaproponowała elegancką i nowoczesną architekturę. Ponadto, postawiła na realizację projektu w oparciu o najlepsze jakościowo materiały. W efekcie, budynki prezentują się wyjątkowo i zapewniają pożądaną przez klientów trwałość. 

Nowe mieszkania pod Poznaniem, wchodzące w skład omawianej inwestycji, posiadają pięciokomorową stolarkę okienną oraz drzwi w kolorze jasny dąb z przeszkleniem. Ściany wykończone zostaną maszynowymi tynkami gipsowymi a posadzki – betonem. Parapety wewnętrzne z PCV będą w kolorze białym. Wyposażenie budynków w instalacje, opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Deweloper dołożył wszelkich starań, by sposób aranżacji części wspólnych, należycie uzupełniał obraz całego osiedla. Teren wokół budynków będzie uporządkowany i odpowiednio ukształtowany. Działki zostaną ogrodzone, a miejsca parkingowe, droga wewnętrzna i chodniki, wykończone kostka betonową. Oświetlenie typu LED oraz plac zabaw dla najmłodszych z miejscem do integracji dorosłych, to kolejne atuty, przemawiające za wyborem Osiedla Świerkowe Tarasy. Sprawdź jego potencjał już dziś!

Sprawdź oferty mieszkań w Swarzędzu i okolicy