7 października, 2015Strona główna

Wzmocnienie segmentu deweloperskiego

Dekpol jest wiodącym deweloperem na obszarze pomorskiego rynku nieruchomości. Obecnie realizuje cztery atrakcyjne inwestycje na terenie Gdańska oraz okolic. Na szczególną uwagę pośród nich zasługują: Nowa Motława oraz Młoda Morena. W ofercie dewelopera znajduje się łącznie ponad 500 mieszkań, które swoim zróżnicowaniem odpowiadają na potrzeby szerokiej grupy klientów.

Dekpol jest wiodącym deweloperem na obszarze pomorskiego rynku nieruchomości (sprawdź aktulane inwestycje dewelopera). Obecnie realizuje cztery atrakcyjne inwestycje na terenie Gdańska oraz okolic. Na szczególną uwagę pośród nich zasługują: Nowa Motława oraz Młoda Morena. W ofercie dewelopera znajduje się łącznie ponad 500 mieszkań, które swoim zróżnicowaniem odpowiadają na potrzeby szerokiej grupy klientów.

Młoda Morena jest bardzo dobrze zlokalizowaną inwestycją, która odda do użytku ok 118 mieszkań, o powierzchni od 34 m2 do 84 m2. Nieruchomości będą dostępne w wariantach 2-, 3- i 4-pokojowych. Osiedle sąsiaduje w sposób bezpośredni z lasem a w jego najbliższej okolicy, znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura miejska. Jednocześnie lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum Gdańska oraz całym Trójmiastem.

Zupełnie innych charakter posiada inwestycja Nowa Motława. Jest to wyjątkowo nowoczesny kompleks, który łączy w sobie 298 mieszkań oraz 174 apartamenty w ramach aparthotelu, sprzedawanych w systemie condo. Osiedle, wyróżnia się na rynku dostępnością przestronnej strefy wellness z basenem o powierzchni 80 m2, jacuzzi, saunami oraz siłownią.

Dekpol posiada duże doświadczenie w branży i doskonale wyczuwa nastroje klientów - stąd tak zróżnicowana i atrakcyjna oferta deweloperska. Zapoznaj się bliżej z jej szczegółami i wybierz nieruchomość, idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Zobacz inne inwestycje w Gdańsku i okolicach.