Autor: Dopoznania.pl
14 stycznia, 2021Zakup inwestycyjny

Zainwestuj w apartament na warszawskiej Pradze i zarabiaj na wynajmie

Zakup nieruchomości to sprawdzona i ciesząca się coraz większym zainteresowaniem forma lokowania posiadanego kapitału. Aby zakup okazał się opłacalny, trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników, takich jak lokalizacja czy standard mieszkania. Jedną z ciekawszych propozycji na mapie warszawskich nieruchomości, jest powstająca na Pradze inwestycja Apartamenty Targowa 10.

W ramach oferowanego przez BJM Development projektu oddane zostaną lokale o zróżnicowanych metrażach od 22 do 49 m2. Wybrane mieszkania zyskają powierzchnie dodatkowe w postaci balkonu, tarasu lub loggii. W trosce o komfort mieszkańców oraz najemców, deweloper ogrodzi teren inwestycji oraz zrealizuje garaż podziemny.

Wśród atutów Apartamentów Targowa 10 wymienić należy lokalizację. Firma BJM Development postawiła na dogodną część Warszawy, którą w szczególności polecić należy młodym osobom oraz klientom inwestującym w nieruchomości pod wynajem. W pobliżu ul. Targowej działają niezbędne na co dzień punkty, takie jak: sklepy, centra handlowe, usługi czy restauracje. Dużą zaletą jest także dostępność komunikacji miejskiej. Do wyboru jest tu autobus, tramwaj, metro oraz kolej. W zasięgu spaceru położone są miejsca związane z kulturą, takie jak kina czy teatry. Odpowiedni balans pomiędzy spokojem, a dynamicznym miastem złapać można dzięki okolicznym parkom.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, zapytaj o aktualną ofertę i wybierz nowe mieszkanie na Pradze Południe.