Autor: Dopoznania.pl
29 września, 2020Zakup inwestycyjny

Zainwestuj w apartament w Ustroniu Morskim

Inwestowanie w nieruchomości to jeden z najlepszych sposobów na ulokowanie i pomnożenie posiadanego kapitału. Coraz większą popularnością wśród kupujących cieszą się całoroczne apartamenty nad morzem. Doskonałym przykładem inwestycji, oferującej ten typ nieruchomości, jest realizowany w Ustroniu Morskim projekt Summer Lofts.

Powstający w odległości 100 metrów od plaży budynek, pomieści 81 wysokiej klasy apartamentów. Klienci zainteresowani nieruchomościami nad Bałtykiem, wybierać mogą pomiędzy powierzchniami w przedziale od 29,26 do 75,23 m2. Każde mieszkanie dysponować będzie powierzchnią dodatkową w postaci balkonu lub tarasu. Uwadze kupujących należy również polecić dwupoziomowe apartamenty z antresolami. Warto dodać, że wszystkie lokale posiadać będą własną klimatyzację. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców i turystów, deweloper zadbał o podziemne i naziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Apartamentowiec Summer Lofts zlokalizowany jest w cieszącym się sporą popularnością Ustroniu Morskim, w odległości ok. 10 km od Kołobrzegu. Dużą zaleta, wybranej przez dewelopera działki, jest bezpośrednie sąsiedztwo plaży i strzeżonych kąpielisk. Na osoby odwiedzające tą nadmorską miejscowość czekają także ścieżki piesze i rowerowe, Aquapark Helios, stadnina koni, park linowy i wiele, wiele więcej. Na uwagę zasługuje także rozwinięta infrastruktura, pod ręką są tu sklepy, kawiarnie, restauracje czy apteka.

Budowa Summer Lofts wystartowała w sierpniu 2020 roku i zgodnie z planem potrwa do jesieni 2021 roku. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz własny apartament nad Bałtykiem.