Autor: Dopoznania.pl
31 marca, 2021Zakup inwestycyjny

Zainwestuj w nowe mieszkanie w centrum Wrocławia

Zakup nieruchomości na wynajem to jeden z najpewniejszych sposobów ulokowania i pomnażania posiadanego kapitału. Aby móc cieszyć się wysokimi i stałymi zyskami trzeb wziąć pod uwagę kilka aspektów. Duże znaczenie ma jakość oferowanego lokalu, a także lokalizacja, pozwalająca w pełni wykorzystać potencjał Wrocławia. Te warunki spełnia Kępa Park – inwestycja mieszkaniowa realizowana przez firmę ATC Development.

Kępa Park to wyjątkowa oferta inwestycyjna. Usytuowany nieopodal wrocławskiego Rynku, budynek oferuje komfortowe mieszkania, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb wynajmujących. Deweloper zaplanował lokale 1-, 2- i 3-pokojowe mieszczące się w przedziale od 30 do 78 m2.

Inwestycja realizowana jest na terenie Kępy Mieszczańskiej, w miejscu gdzie wszystko jest w zasięgu ręki. W pobliżu budynku dewelopera ATC Development znaleźć można niezbędne na co dzień punkty, takie jak sklepy czy punkty usługowe, ale też modne lokale gastronomiczne czy miejsca związane z kulturą. Dużą zaletą jest rozbudowana komunikacja miejska, pozwalająca szybko i wygodnie przemieszczać się po całym Wrocławiu. Wielkomiejski charakter, zaproponowanej przez dewelopera lokalizacji, równoważy pobliski park, dzięki któremu relaks na świeżym powietrzu będzie dostępny tuż za progiem mieszkania.

Zakończenie realizacji zaplanowano na wrzesień 2021 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży inwestycji Kępa Park i postaw na nowe mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu.