Autor: Dopoznania.pl
26 kwietnia, 2019Zakup inwestycyjny

Zakątek Łostowice – odbiór mieszkań jeszcze w tym roku

Na placu budowy osiedla Zakątek Łostowice praca wre! Odbiór mieszkań zaplanowano na III kwartał 2019 roku. Na nabywców czekają komfortowe lokale o układach 2- i 3-pokojowych.

Inwestycja Zakątek Łostowice realizowana jest w rozwijającej się dzielnicy Gdańska, nieopodal Obwodnicy Trójmiejskiej. Osiedle powstaje z myślą o klientach poszukujących kameralnego i przyjaznego miejsca do życia. Łącznie oddanych zostanie pięć 4-kondygnacyjnych budynków. Aktualnie trwa sprzedaż lokali z budynku nr 3. Deweloper postawił na popularne układy 2- i 3-pokojowe. Wszystkie mieszkania są dobrze naświetlone, a ich przemyślany projekt zapewnia swobodę aranżacyjną.

Korzystna cena to kolejny atut oferowanego osiedla. Za nowe mieszkanie trzeba zapłacić tu od 295 680 zł. To nie koniec! Klienci liczyć mogą na wygodny harmonogram wpłat, dzięki któremu kolejno wpłaca się 15%, 35%, 10%, 30% i 10% całej sumy. Ponadto deweloper zapewnia pomoc w wyborze najlepszej formy kredytowania.

Jednym z kluczowych czynników wyboru nowego miejsca do życia jest lokalizacja. Proponowana inwestycja powstaje na terenie dzielnicy Łostowice, która oferuje spokój i bezpieczeństwo przy jednoczesny łatwym dostępie do wielkomiejskiej infrastruktury. Centrum Gdańska oddalone jest jedynie o 5 km. Ponadto sprawny dojazd do obwodnicy Trójmiasta (najbliższy zjazd znajduje się w odległości 2 km), gwarantuje swobodę poruszania się po całym regionie. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością niezbędnych na co dzień udogodnień. Warto dodać, że w sąsiedztwie powstaje duże przedszkole modułowe i żłobek.

Poszukujesz połączenia wysokiej jakości i dobrej ceny? Cenisz dogodną lokalizację? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Osiedle Zakątek Łostowice spełni Twoje oczekiwania!

Sprawdź oferty nowych mieszkań Ujeścisko-Łostowice