Autor: Iza
9 lipca, 2019Newsy

Zakończenie inwestycji już w IV kwartale 2019 roku!

Metrobielany budynek D, etap 4 to ostatni już etap realizacji osiedla, które ilością nagromadzonych atutów, przekona nawet najbardziej wyszukane gusta. Oprócz bliskości stacji metra, ma do zaoferowania szereg nowoczesnych udogodnień, które z pewnością docenisz, w codziennym użytkowaniu wymarzonego, nowego mieszkania na Bielanach.

Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty od TK Development i przekonaj, jak trafnie jest w stanie zrealizować także Twoje wyobrażenie o idealnym M. Okolica zachwyca zróżnicowaną infrastrukturą, której ofertę, znacząco uzupełniła pobliska Galeria Młociny. Efektowny projekt osiedla, odpowiednio uszlachetnia okolicę, nadając jej eleganckiego i nowoczesnego charakteru.

Chciałbyś zamieszkać w takiej przestrzeni na stałe? A może planujesz zainwestować środki w nieruchomość pod wynajem? Niezależnie od motywacji, osiedle Metrobielany budynek D, etap IV czeka także na Ciebie. W ofercie znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 48,95 m2 do 81,35 m2. Posiadają one układ od 2- do 4- pokojowy. Duże lokale na ostatnich piętrach, zostały dodatkowo objęte ofertą promocyjną.

Co szczególnie istotne, zakończenie inwestycji zostało zaplanowane już na IV kwartał 2019 roku. Całkiem niedługo więc, będziesz mógł przenieść się do wymarzonej przestrzeni, bez żmudnego oczekiwania na postępy, na placu budowy. To właśnie teraz jest najlepszy moment na zainwestowanie w nieruchomość. Wykorzystaj okazję i przenieś się na wygodne Bielany.

 

Zobacz inne mieszkania na Bielanach