Autor: dopoznania.pl
3 czerwca, 2023Newsy

Zakończenie Wystawy Deweloperów – edycja wiosna 2023

Aż trudno uwierzyć, że to już koniec. Dwa tygodnie z Wystawą Deweloperów minęły tak szybko, że aż trudno w to uwierzyć! Przez ten czas, a dokładniej od 22 maja do 2 czerwca można było podziwiać ciekawe projekty z Poznania, okolic i nie tylko – znaleźć je było można na Szachownicy w poznańskim Starym Browarze.

Szukając nowych mieszkań i domów przeglądamy strony internetowe, sprawdzamy ogłoszenia. A czy nie wygodniej byłoby poznać daną inwestycje podczas codziennych czynności, takich jak… zakupy? Wystawa Deweloperów pozwoliła połączyć przyjemne z pożytecznym – ciekawe propozycje deweloperskie można było poznać w jednym z popularniejszych miejsc w Poznaniu – Starym Browarze.

Pośród inwestycji dostępnych na Wystawie znaleźć było można Famę JeżyceRedute Nowe PodolanyOsiedle LiteraturaGoplanęPiekary ResidenceApartamenty BergeraModena by CordiaLofty nad WartąCavalliaKamienica nad WartąOsiedle SceneriaPanoramiqaVille SołackieStara Cegielnia oraz Moniuszki 9ABCD z Zielonej Góry.

Pośród projektów nadmorskich znajdziemy Marina RoyaleBaltic Nova oraz Silamar Niechorze Parkowa 3.

Jeśli nie udało się Wam odwiedzić Wystawy podczas tej edycji – nie martwcie się. Na jesień spotkamy się znów! Mamy nadzieję, że znów się wtedy zobaczmy.