Autor: Iza
9 lipca, 2019Newsy

Zamieszkaj blisko centrum Warszawy

Życie w stolicy nie musi oznaczać stałego narażania się na tłok i hałas. Wybierając osiedle Poronińska 8, możesz zamieszkać w przyjaznych, kameralnych warunkach a jednocześnie mieć miasto na wyciągnięcie ręki. Takie połączenie, to możliwe najlepsze rozwiązanie.

Osiedle od dewelopera Królów Polskich Sp. z o.o. wyróżnia efektowna architektura oraz lokalizacja, dająca wytchnienie od miejskiego zgiełku. Dzielnica Włochy prężnie się rozwija, zachowując jednocześnie swój kameralny, specyficzny charakter. Okolica inwestycji cechuje się niską, jednorodzinną zabudową ale jednocześnie, jest położona w wygodnej bliskości głównych tras komunikacyjnych miasta. To rozwiązanie pozwala na szybkie poruszanie się po stolicy, zarówno własnym samochodem jak i środkami komunikacji publicznej. Optymalna bliskość centrum, pozwoli Ci, cieszyć się jego wszelkimi udogodnieniami na co dzień. To, co najpotrzebniejsze, znajdziesz jednakże w zasięgu kilkuminutowego spaceru – sklepy, różnorodne punkty usługowe, obiekty sportowe, placówki oświatowe, ośrodki zdrowia, restauracje, kawiarnie czy inne miejsca rozrywki. Okolica osiedla Poronińska 8, z pewnością zadowoli także miłośników aktywnego wypoczynku, w bezpośrednim kontakcie z naturą.

Zamieszkaj w stolicy, ciesząc się nieograniczonymi możliwościami jakie daje jej infrastruktura a jednocześnie zachowaj kameralny i zaciszny charakter osiedla, zyskując idealną przestrzeń do codziennego wypoczynku.