12 grudnia, 2014Strona główna

Zamieszkaj blisko natury

Cisza, spokój, unikatowość – takimi słowami można opisać Osiedle Błękitny Staw. Propozycja dewelopera Novum Plus może okazać się strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy zmęczeni życiem w wielkim mieście, potrzebują wziąć głęboki oddech i odpocząć we własnym domu w zacisznej okolicy

Cisza, spokój, unikatowość – takimi słowami można opisać Osiedle Błękitny Staw. Propozycja dewelopera Novum Plus może okazać się strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy zmęczeni życiem w wielkim mieście, potrzebują wziąć głęboki oddech i odpocząć we własnym domu w zacisznej okolicy.

Inwestycja położona jest w Biedrusku – miejscowości oddalonej o 7 km od Poznania. Lokalizacja ta łączy w sobie dwie zalety - pozwala na bycie w symbiozie z naturą przy jednoczesnym dogodnym skomunikowaniu z Poznaniem. Nabywcy zamieszkają na kameralnym osiedlu w przepięknym krajobrazie, wśród lasów. Deweloper oferuje domy jednorodzinne o różnej wielkości zaprojektowane przez doświadczony zespół, dzięki czemu zachowana jest spójność architektoniczna całego osiedla. Dodatkowym atutem jest widok na malowniczy staw. Wyjątkowe walory przyrodnicze i infrastruktura sportowo-rekreacyjna umożliwiają aktywny wypoczynek, co może okazać się szczególnie cenne po stresującym dniu w pracy. Decydując się na inwestycję dewelopera Novum Plus wybiera się nie tylko bliskość przyrody, ale również bezpieczeństwo – osiedle jest zamknięte i dozorowane.

Zobacz inne inwestycje w Biedrusku.