Autor: Dopoznania.pl
8 stycznia, 2020Newsy

Zamieszkaj na Morenie – ostatnie dostępne lokale

Dekpol Deweloper ForestaForesta to inwestycja firmy Dekpol Deweloper, powstająca na terenie dzielnicy Piecki-Migowo. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje ostatnie wolne lokale. Zgodnie z planem realizacja projektu zostanie zamknięta w II kwartale 2020 roku.

Osiedle Foresta docelowo składać się będzie z pięciu kameralnych budynków, wyróżniających się nowoczesną, minimalistyczną architekturą o kaskadowej zabudowie. Poza funkcjonalnymi „M”, na terenie inwestycji znajdzie się zieleń, alejki spacerowe, elementy małej architektury oraz plac zabaw dla najmłodszych. Ponadto deweloper zadbał o monitoring oraz częściowe ogrodzenie terenu. Z myślą o potrzebach zmotoryzowanych Foresta Dekpol Dewelopermieszkańców powstanie hala garażowa ze 158 miejscami postojowymi. Co istotne, dla wygody kierowców zainstalowany zostanie system podgrzewania zjazdów do garażu.

Nowe osiedle na Morenie cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów rynki pierwotnego nieruchomości – większość lokali znalazła już nabywców. Wśród dostępnych rozwiązań znaleźć można mieszkania w układach 3- i 4-pokojowych. Przestronne, funkcjonalne wnętrza doskonale sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi, które poza wspólną przestrzenią potrzebują np. miejsca na ciekawie zaaranżowany pokój dla nastolatka.

Inwestycję Foresta polecić należy wszystkim, którym zależy na wysokiej jakości, dobrej lokalizacji i szybkiej przeprowadzce. Zgodnie z planem, budowa osiedla zostanie zakończona już w II kwartale bieżącego roku. Warto dodać, że przyszli mieszkańcy Foresty skorzystać mogą z atrakcyjnej oferty wykończenia pod klucz.