27 lutego, 2018Strona główna

Zamieszkaj na obrzeżach Szczecina

Gumieńce ul. Braniborska to ustronna lokalizacja, którą wybrał Murbud Developer do realizacji swojego nowego projektu mieszkaniowego.

Gumieńce ul. Braniborska to ustronna lokalizacja, którą wybrał Murbud Developer do realizacji swojego nowego projektu mieszkaniowego.

Osiedle Akacjowe to projekt obejmujący budowę trzech budynków o prostej formie, idealnie wpisujących się w otaczającą przestrzeń - zastosowanie neutralnych kolorów fasady będzie harmonijnie współgrać z zielenią roślinności. Trzykondygnacyjne obiekty składać się będą z 26 mieszkań wraz z garażami. Metraż oferowany przez dewelopera (od 71 m2 do 86 m2) jest idealną propozycją dla małych i dużych rodzin potrzebujących większej powierzchni, do wychowania swoich pociech. Część lokali jest dwupoziomowych z przynależnymi ogródkami, a część posiada duże tarasy. Wszystkie mają za to dedykowane miejsce parkingowe. Całość inwestycji zostanie ogrodzona, a wjazd na teren Osiedla Akacjowego będzie możliwy przez bramę wjazdową sterowaną pilotem.

Osiedle Akacjowe to urokliwa propozycja i choć znajduje się w nieco oddalonej od centrum lokalizacji, to gwarantuje łatwą komunikację z pozostałymi częściami miasta oraz dostęp do wszelkich udogodnień oferowanych przez Szczecin. Dodatkowo dzięki kameralnemu otoczeniu zapewni spokój i ciszę swoim mieszkańcom.