Autor: Dopoznania.pl
6 listopada, 2019Newsy

Zamieszkaj na poznańskich Winiarach – nowa inwestycja już w sprzedaży

Spechouse Rezydencja Rejtana 4Winiary to zyskująca na popularności dzielnica Poznania. Lokalizacja ta idealnie łączy w sobie spokój z łatwym dostępem do miejskich wygód. Dla wszystkich klientów zainteresowanych tą częścią Poznania mamy dobrą wiadomość – przy ulicy Rejtana 4 powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. 

Spechouse Rezydencja Rejtana 4Projekt zakłada realizację kameralnego osiedla, składającego się tylko z 40 mieszkań. Szeroki wybór powierzchni sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na klientów czekają komfortowe lokale mieszczące się w przedziale od 28 do 66 m2. Układy od 1- do 3-pokojowych dają spore możliwości zarówno singlom, parom, jaki rodzinom z dziećmi. Każde z oferowanych mieszkań posiadać będzie powierzchnię dodatkową w postaci logii, balkonu lub tarasu. Zakup nieruchomości na Winiarach w Poznaniu sprawdzi się także w przypadku nabywców, którzy chcą zarobić na wynajmie mieszkania.

Na uwagę zasługują również części wspólne. Właściciele mieszkań w inwestycji Rezydencja Rejtana 4 będą mogli korzystać z przestronnych tarasów rekreacyjnych z alejkami. Ponadto osiedle zostało ogrodzone i objęte systemem monitorującym.

Planujesz zakup pierwszego mieszkania? A może poszukujesz nowej przestrzeni dla całej rodziny? Skontaktuj się z deweloperem i wybierz najlepsze rozwiązanie.