Autor: Dopoznania.pl
18 stycznia, 2021Zakup inwestycyjny

Zamieszkaj na prestiżowej wyspie Wrocławia

Planujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Zależy Ci na niebanalnej lokalizacji, łączącej miejski klimat z odpowiednią dozą spokoju? Sprawdź szeroką ofertę dewelopera ATC Development i zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej.

Kępa Park to atrakcyjny punkt na mieszkaniowej mapie Wrocławia, zapewniający ciekawe otoczenie oraz widok na park. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach kupujących, deweloper przygotował szeroki wachlarz możliwych rozwiązań. Klienci poszukujący nieruchomości na wrocławskim Śródmieściu, wybierać mogą pomiędzy lokalami 1-, 2- i 3-pokojowymi. Realizowane w ramach Kępa Park mieszkania liczyć będą od 30 do 78 m2. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, budowa potrwa do września 2021 roku.

Nowa inwestycja dewelopera ATC Development powstaje nieopodal wrocławskiego Rynku, w niewielkiej odległości od ważnych centrów biznesowych. Właściciele mieszkań w projekcie Kępa Park zyskają sąsiedztwo rozwiniętej infrastruktury oraz łatwy dostęp do bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej miasta. Rodziny z dziećmi oraz studentów z pewnością zainteresuje wszechstronna oferta edukacyjna. Na uwagę zasługuje również rozbudowana komunikacja miejska, która pozwoli dojechać do każdej dzielnicy. Całość uzupełniają okoliczne tereny zielone, gwarantujące odpowiedni balans pomiędzy spokojem a życiem w dużym, dynamicznym mieście. Prestiżowa lokalizacja blisko centrum Wrocławia, sprawia że mieszkania oferowane w ramach Kępa Park, sprawdzą się także jako inwestycje na wynajem.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, zapytaj o aktualną ofertę i postaw na nowe „M” na Kępie Mieszczańskiej.