Autor: Klaudia
25 marca, 2019Newsy

Zamieszkaj w Komornikach

To już ostatnia szansa aby dołączyć do społeczności, zamieszkującej osiedle Południowe Przedmieście III etap. W sprzedaży pozostało bowiem jeszcze tylko jedno mieszkanie, które być może czeka właśnie na Twoją rodzinę?

Jest to funkcjonalnie zaprojektowana nieruchomość o powierzchni 118 m2. Przynależy do niej obszerna działka wielkości 667 m2. Możesz stać się jej właścicielem już za 459 000 złotych, co daje kwotę 3 889 zł/m2. Tego typu mieszkania tworzą komfort, charakterystyczny dla domów, a równocześnie są znacznie tańsze w zakupie i późniejszej eksploatacji. Deweloper Prebena-Polska Sp. z o.o. Sp. k. zaproponował układ dwukondygnacyjny, z pokojem, dziennym, kuchnią i WC na parterze oraz trzema ustawnymi pokojami i łazienką na poddaszu. Oddzielenie strefy dziennej od sypialnej, gwarantuje komfort i wysokie poczucie prywatności.

Podpoznańskie Komorniki przyciągają swoim kameralnym charakterem i dużą ilością zieleni. Jednocześnie są doskonale nasycone niezbędną na co dzień infrastrukturą. W okolicy dominuje niska zabudowa a wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się na wyciągnięcie ręki. To wymarzone miejsce dla Twojej rodziny. Już dziś zaplanuj lepszą wersję jej przyszłości, stawiając na dobrą decyzję, zakupu atrakcyjnej nieruchomości.