Autor: Iza
20 stycznia, 2021Newsy

Zamieszkaj w malowniczej okolicy na południu Poznania

Poszukujesz nowego mieszkania w Poznaniu ale kwestia optymalnego stosunku jakości do ceny jest dla Ciebie priorytetowa? Masz w planach powiększenie rodziny i marzysz o odpowiednim metrażu dla niej? A może chcesz się w końcu przenieść na swoje, odpoczywając od zgiełku, jaki panuje w ścisłym centrum? Niezależnie od motywacji, to czego potrzebujesz, znajdziesz na Osiedlu Poznańskim.

Miejsce zostało dobrze zaprojektowane, uwzględniając oczekiwania współczesnych klientów. Efektownie łączy typowo miejski tryb życia, w otoczeniu niezbędnych udogodnień z sąsiedztwem pełnym zieleni. Deweloper Osiedle Poznańskie Sp. z o.o. Sp. k. nie bez powodu zdecydował się na realizację swojej inwestycji w południowej części miasta. Dynamicznie się ona rozwija i zapewnia idealne połączenie dostępu do rozbudowanej infrastruktury, przy jednoczesnym widoku z okien na las.

W ramach aktualnej oferty sprzedaży znaleźć można o zróżnicowanych powierzchniach i układach. Single oraz pary z pewnością docenią zlaety kawalerek oraz lokali 2-pokojowych. Z kolei z myślą o potrzebach rodzin z dziećmi, deweloper zaplanował większe, 3- i 4-pokojowe mieszkania. Tu każdy znajdzie coś dla siebie!

Kolejnym, niezaprzeczalnym atutem inwestycji jest jej estetyka, która w połączeniu z niską zabudową, idealnie wpisuje się w charakter okolicy. Budynki otoczone będą praktycznie i elegancko wykończonymi częściami wspólnymi. Podziemna hala garażowa oraz balkony i tarasy powodują, że na Osiedlu Poznańskim możesz żyć w pełnej wygodzie.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swoje nowe mieszkanie w okolicy Poznania