Autor: Iza
6 czerwca, 2019Newsy

Zamieszkaj w malowniczej okolicy na południu Poznania

Poszukujesz nowego mieszkania w Poznaniu ale kwestia optymalnego stosunku jakości do ceny jest dla Ciebie priorytetowa? Masz w planach powiększenie rodziny i marzysz o odpowiednim metrażu dla niej? A może chcesz się w końcu przenieść na swoje, odpoczywając od zgiełku, jaki panuje w ścisłym centrum? Niezależnie od motywacji, to czego potrzebujesz, znajdziesz na Osiedlu Poznańskim.

Miejsce zostało dobrze zaprojektowane, uwzględniając oczekiwania współczesnych klientów. Efektownie łączy typowo miejski tryb życia, w otoczeniu niezbędnych udogodnień z sąsiedztwem pełnym zieleni. Deweloper Osiedle Poznańskie Sp. z o.o. Sp. k. nie bez powodu zdecydował się na realizację swojej inwestycji w południowej części miasta. Dynamicznie się ona rozwija i zapewnia idealne połączenie dostępu do rozbudowanej infrastruktury, przy jednoczesnym widoku z okien na las.

W skład osiedla będzie wchodzić 36 kameralnych budynków wielorodzinnych, o czterech kondygnacjach. W każdym z nich znajdzie się 28 lokali – więc masz szansę na to, by znać wszystkich sąsiadów i tym samym stworzyć społeczność, która daje poczucie bezpieczeństwa.

Kolejnym, niezaprzeczalnym atutem inwestycji jest jej estetyka, która w połączeniu z niską zabudową, idealnie wpisuje się w charakter okolicy. Budynki otoczone będą praktycznie i elegancko wykończonymi częściami wspólnymi. Podziemna hala garażowa oraz balkony i tarasy (nawet do 16 m2) powodują, że na Osiedlu Poznańskim możesz żyć w pełnej wygodzie.