Autor: Iza
15 kwietnia, 2019Newsy

Zamieszkaj w najlepszej części Poznania

Firma RED Real Estate Development Sp. z o.o. realizuje atrakcyjne osiedle mieszkaniowe o nazwie RED Park – III etap, które dzięki lokalizacji w dzielnicy Wilda, gwarantuje doskonałe warunki do życia. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych mieszkańców tego nowoczesnego kompleksu? Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz jedną z dostępnych jeszcze nieruchomości dla siebie.

Oprócz wysokiej jakości i funkcjonalności oraz nienagannej estetyki, osiedle RED Park – III etap ma do zaoferowania możliwie najlepszą w mieście lokalizację. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Wilda, która zarówno swoją infrastrukturą, siecią połączeń komunikacji miejskiej jak i położeniem względem centrum, tworzy możliwie najlepsze warunki do życia w Poznaniu. Okolicę tę szczególnie cenią sobie aktywne osoby, dostrzegające korzyści, płynące z życia w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury.

Przedszkola, szkoły, ośrodki zdrowia, obiekty sportowe, różnorodne punkty handlowe czy usługowe, zaspokajają codzienne potrzeby mieszkających w okolicy osób. Jednocześnie, znajdujące się po sąsiedzku: Lasek Dębiecki i Park Dębina, dostarczają terenów zielonych, zachęcających do aktywnego wypoczynku w kontakcie z naturą. Dobrze rozwinięta sieć połączeń komunikacji tramwajowej i autobusowej, stacja kolejowa oraz łatwy dojazd do autostrady A2 to udogodnienia, otwierające dzielnicę nie tylko na inne części Poznania ale i całą okolicę.

Kupując nowe mieszkanie w Poznaniu, postaw na możliwie najlepszą ofertę i zyskaj satysfakcję na lata.

 

Zobacz inne oferty nowych mieszkań na Dębcu w Poznaniu