Autor: Dopoznania.pl
15 lutego, 2021Newsy

Zamieszkaj w pobliżu Jeziora Maltańskiego

Inwestycja mieszkaniowa Sagaris Malta to najlepszy dowód na to, że codzienna wygoda i sąsiedztwo natury mogą iść w parze. Realizowane przy ulicy Dymka w Poznaniu osiedle, oferuje funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, dopasowane do indywidualnych potrzeb nabywców, których łączy chęć odnalezienia odpowiedniego balansu pomiędzy wielkomiejskim stylem życia, a odpowiednią dozą spokoju i zieleni.  

Powstająca w atrakcyjnej części Nowego Miasta inwestycja docelowo składać się będzie z 256 nowoczesnych mieszkań, liczących od 25 d 81,5 m2. Każdy lokal zyska atrakcyjną powierzchnię dodatkową w postaci balkonu, tarasu lub ogródka. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, deweloper zaplanował podziemną halę garażową z 356 miejscami postojowymi, naziemne miejsca parkingowe, rowerownie oraz funkcjonalne komórki lokatorskie. Całości dopełni odrestaurowana parowozownia, która zaadaptowania zostanie na obiekt handlowo-usługowy.

Jedną z największych zalet inwestycji Sagaris Malta jest lokalizacja. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią dogodny dostęp do rozwiniętej infrastruktury. W okolicy osiedla działają m.in.: sklepy, punkty usługowe, centra handlowe, kino, ośrodki zdrowia, apteki, placówki edukacyjne. Problemu nie stanowi także komunikacja z centrum i innymi częściami Poznania. Słowem – tu wszystko jest pod ręką!

Poznańskie Nowe Miasto ma także drugie, zielone oblicze. Nabywcy nowych mieszkań przy ulicy Dymka z pewnością docenią sąsiedztwo terenów rekreacyjnych z Jeziorem Maltańskim na czele. Przestrzeń ta stwarza idealne warunki do relaksującego spaceru, joggingu, pikniku czy po prostu świetnie spędzonego czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Zakończenie budowy zaplanowano na I kwartał 2022 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Sagaris Construction Sp. z o.o. i wybierz nowe cztery kąty skrojone na miarę Twoich potrzeb.