Autor: Iza
8 lipca, 2019Newsy

Zamieszkaj w sercu Mokotowa

Tam, gdzie tętni miejskie życie, udogodnienia są na wyciągnięcie ręki a wygodę zapewnia wysoki standard, powstało osiedle Mokosfera. Oferuje nowe mieszkania na Mokotowie, w centralnej, znakomicie rozwiniętej infrastrukturalnie części dzielnicy. Jeżeli planujesz zakup mieszkania, to postaw na projekt, w ramach którego uzyskasz możliwie najwyższy komfort.

Decydując się na ofertę od Grupo Lar Polska, możesz zasmakować rzeczywistości w wielkomiejskim wydaniu. Mieszkając w sercu Mokotowa, nie będziesz tracić czasu na dojazdy do pracy – mnogość ofert, jakie znajdziesz w pobliżu, z pewnością Cię usatysfakcjonują. Znacząco ograniczysz także czas, jakiego potrzeba, by odprowadzić dzieci do przedszkola czy szkoły – ilość placówek oświatowych i ich zróżnicowanie, nikogo nie pozostawią obojętnym. Szeroka oferta handlowo – usługowa, bogaty wybór restauracji, kawiarni, miejsc rozrywki i rekreacji, klubów fitness czy kin, znacząco ułatwi organizację czasu wolnego.

Oferta osiedla Mokosfera jest również perfekcyjnym wyborem dla osób, które poszukują możliwości sprawnego poruszania się po mieście. Dobrze rozwinięta sieć połączeń komunikacji zbiorowej, z pobliską stacja Metra Wierzbno, umożliwi szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic miasta.

Połączenie tych wszystkich zalet, uzupełnione zostało o efektowne tereny zielone, pełne udogodnień, zachęcających do aktywnego wypoczynku. Mieszkaj tak, jak od zawsze o tym marzyłeś, ciesząc się możliwościami, jakie daje stolica.