Autor: Iza
22 lutego, 2019Newsy

Zamieszkaj w spokojnej okolicy ale blisko centrum!

Cenisz sobie komfort, jaki ma do zaoferowania miejski tryb życia ale na co dzień, chciałbyś odpoczywać w okolicy, nie narażonej na nadmierny tłok i hałas? Inwestycja Zielony Brochów udowadnia, iż połączenie to jest jak najbardziej możliwe i co równie istotne, znajduje się w Twoim zasięgu!

Firma Projekty Deweloperskie HOSSANOVA Sp. z o.o. Sp.k. wyjątkowo starannie wybrała lokalizację dla swojego projektu, szczegółowo analizując infrastrukturę Brochowa i jego potencjał, jako dzielnicy do wygodnego życia. W efekcie, mieszkańcy mają do dyspozycji niezbędne udogodnienia, znajdujące się w zasięgu krótkiego spaceru – placówki oświatowe, punkty handlowe, usługowe, rozrywkowe, obiekty sportowe, placówki medyczne czy kościół.

Rynek Główny miasta, oddalony jest o 10 km, a dojazd od centrum zajmuje niewiele czasu, niezależnie od tego, czy korzystasz z własnego samochodu czy połączeń komunikacji zbiorowej. Z łatwością dojedziesz także do centrów handlowych, kin czy licznych restauracji i obiektów kultury, którymi tak mocno nasycona jest stolica Dolnego Śląska.

Na co dzień, z łatwością odgrodzisz się od ulicznego zgiełku a dzięki bliskości terenów zielonych i obiektów sportowych, będziesz mógł spędzać wolny czas, w aktywny sposób.

W sprzedaży znajduje się jeszcze bogata oferta lokali o powierzchni od 30,1 m2 do 83,5 m2, w układzie 2- lub 3- pokojowym. Planowany termin realizacji inwestycji to I kwartał 2020 roku.