Autor: Iza
14 marca, 2019Newsy

Zamieszkaj w spokojnej okolicy ale blisko centrum!

Szukasz pierwszego mieszkania? A może marzysz o spokoju na jesień życia? Twoja rodzina potrzebuje więcej przestrzeni? Niezależnie od motywacji, na osiedlu Murapol Nowa Jabłoniowa, z łatwością znajdziesz lokal, odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb. Ta kameralna, pomysłowo zaprojektowana inwestycja, pozwoli Ci prowadzić życie, na odpowiednio wygodnym poziomie.

Deweloper Murapol S.A. proponuje zabudowę czteropiętrową, mieszczącą w sobie lokale o powierzchni od 23 m2 do 56 m2. Przemyślana koncepcja architektoniczna, pozwala na dużą swobodę aranżacyjną. To najpopularniejsze metraże, które odpowiadają na potrzeby szerokiego grona klientów. kameralny charakter osiedla – zaledwie 3 budynki, tworzy przyjazną i dająca poczucie bezpieczeństwa atmosferę. Podziemna hala garażowa, szczególnie ucieszy zmotoryzowanych mieszkańców.

Na uwagę zasługuje także lokalizacja, która gwarantuje komfortową codzienność, dzięki łatwemu dostępowi do licznych udogodnień infrastrukturalnych, jakie znajdują się w okolicy. Dobre połączenia drogowe, zapewniają sprawny dojazd do centrum oraz Obwodnicy Trójmiasta. Duża ilość terenów zielonych oraz liczne atrakcje dla aktywnych, skutecznie zachęcą do rekreacji i spędzania czasu z rodziną, w bezpośrednim kontakcie z naturą. Dojazd do ścisłego centrum zajmuje zaledwie 20 minut. Wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, znajdziesz w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Zaplanuj lepszą wersję swojej przyszłości już dziś!