7 stycznia, 2019Strona główna

Zamieszkaj w zielonej okolicy

Malownicza okolica, w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego będzie idealną przestrzenią, do której z dumą zaprosisz swoją rodzinę. To właśnie tam, w wygodnym pobliżu centrum, powstaje nowoczesne i kameralne Osiedle Bielany. Sprawdź jego szczegóły już teraz i przekonaj się, że powstało także z myślą o Tobie.

Zaproponowane przez dewelopera DREAM HOUSE KOMA Sp. z o.o. Sp. k. domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, posiadają powierzchnię od 128,5 m2 do 269,4 m2, w układzie 5- lub 6-pokojowym. Oprócz niezaprzeczalnych atutów jakościowych i funkcjonalnych budynku, na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja inwestycji, zapewniająca wygodę miejskiego życia w okolicy, która pozwala wypoczywać w bezpośrednim kontakcie z naturą. zaledwie kilkanaście minut zajmuje dojazd do ścisłego centrum a potrzebne na co dzień udogodnienia, znajdują się w zasięgu ręki.

Sklepy, punkty usługowe, placówki oświatowe, przystanki komunikacji miejskiej oddalone są o kilkaset metrów. Najbliższa stacja metra – Młociny, położona jest 4,8 km od osiedla. Kompleks basenowy przy ul. Conrada, znajduje się w odległości 5,3 km. Dojazd do CH Auchan Łomianki zajmuje 7 minut.

Osiedlając się w tej części Warszawy, będziesz mógł swobodnie korzystać z jej udogodnień i cieszyć się sprawnym dojazdem do pracy czy szkoły. Jednocześnie, w wolnym czasie, możesz wypoczywać w aktywny sposób, ciesząc się sąsiedztwem rozległych terenów zielonych. Granica Kampinoskiego Parku Narodowego znajduje się 500 m od inwestycji.

Zobacz inne inwestycje na Bielanach.