Autor: Iza
16 lipca, 2019Newsy

Zamieszkaj w zielonej okolicy

Wybierając osiedle Bułgarska 59 nie będziesz musiał rezygnować z niczego – to właśnie tutaj, miejskie wygody spotykają się z zielonym sąsiedztwem, tworząc idealnie wyważoną przestrzeń. Osoby poszukujące nowego mieszkania w Poznaniu, koniecznie powinny zwrócić uwagę właśnie na tę inwestycję. Jej jakość, design i lokalizacja, nikogo nie pozostawią obojętnym.

Deweloper SJM Apartments Sp. z o.o. realizuje atrakcyjny projekt łączący przestrzeń mieszkalną i handlowo – usługową. Aby zbalansować miejski charakter okolicy, proponuje zielony dziedziniec, znajdujący się wewnątrz osiedla. To właśnie tam, dzieci mogą spędzać czas korzystając z bezpiecznie urządzonego placu zabaw. Elementy małej architektury i doskonale zaprojektowana zieleń, sprzyjają wypoczynkowi.

Efekt ten, dodatkowo spotęgowany zostanie poprzez liczne nasadzenia, które będą znajdowały się wokół budynków. Wysoka zabudowa skutecznie odgrodzi dziedziniec od zgiełku i hałasu, generowanego przez ulicę a ograniczony dostęp, znacząco wpłynie na poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Nieopodal osiedla Bułgarska 59 znajdują się Las Marcelin i Golęciński Klin Zieleni, które pozwalają na rekreację i wypoczynek w kontakcie z kojącą zmysły naturą. Łatwy dojazd do centrum, to kolejny atut tej lokalizacji, pozwalający na swobodne korzystanie z dobrodziejstw infrastrukturalnych Poznania.

Już dziś zapoznaj się z ofertą dostępnych jeszcze lokali i przekonaj, jak mocno wpisują się w Twoją wizję idealnego M.

 

Zobacz inne mieszkania na Grunwaldzie.