Autor: Dopoznania.pl
11 lipca, 2024Newsy

Zarezerwuj mieszkanie z Kredytem na Start od dewelopera Grupa Inwest

Zakup pierwszego mieszkania w wielu przypadkach jest decyzją wiążącą przynajmniej na kilkanaście najbliższych lat. Własne m2 dla singla, który rusza na podbój miasta, spokojne gniazdko dla pary, rozpoczynającej wspólne życie czy większe „M”, które pomieści mniejszą lub większą rodzinę - dla wszystkich nowe mieszkanie to nowy początek, spełnienie marzeń, ale i wydatek, przy którym słowo „oszczędność” jest szczególnie mile widziane.

Wie o tym Grupa Inwest – deweloper, który w Poznaniu realizuje projekty Jasielska 8C oraz Symfonia Ptasia 28. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, wprowadził on możliwość rezerwacji mieszkań w programie Mieszkanie na Start. Choć ten program rządowy jest jeszcze w fazie prac, wiadomo już o nim co nie co. Kilka informacji zdradzają doradcy kredytowi dewelopera, którzy chętnie przybliżą zainteresowanym znane szczegóły programu. My zaś krótko podpowiadamy, że z program skorzystać będą mogli:

  • Single do 35 roku życia;
  • Osoby samotne wychowujące co najmniej jedno dziecko;
  • Osoby żyjące w związkach nieformalnych;
  • Małżeństwa;
  • Rodziny wielodzietne.

Niemal w każdym z wymienionych przypadków program obowiązuje tylko przy zakupie pierwszego mieszkania. Wyjątek stanowią rodziny z minimum 3 dzieci. Mogą oni już posiadać jedno mieszkanie, a program będzie dofinansowywał zakup kolejnego.

Jeśli jesteście zainteresowani rezerwacją mieszkania, które następnie będziecie mogli kupić z pomocą programu Mieszkanie na Start – koniecznie sprawdźcie ofertę Jasielskiej 8C oraz Symfonia Ptasia 28 i skontaktujcie się z deweloperem. Doradcy na pewno podpowiedzą Wam, jak korzystnie sfinansować zakup.