Autor: Dopoznania.pl
10 grudnia, 2019Newsy

Zdrojowa Polana – nowe osiedle mieszkaniowe w Zielonej Górze

EBF Development Zdrojowa PolanaZdrojowa Polana to kolejna inwestycja firmy EBF Development, realizowana na terenie Zielonej Góry. W ramach nowego osiedla budynków wielorodzinnych oferowane są nowe lokale w zróżnicowanych układach i atrakcyjnych cenach. Dodając do tego dogodną lokalizację, otrzymujemy propozycję, obok której trudno przejść obojętnie.

Oferowana przez EBF Development inwestycja budowana jest na działce pomiędzy ulicami Zdrojową, Źródlaną i Rzeźniczaka. W sumie zrealizowane zostaną cztery 8-piętrowe budynki z podziemnymi halami garażowymi. Projekt podzielony został na etapy. W ramach pierwszego z nich oddane zostaną cztery budynki – nr 27, 29, 39 i 41. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy lokalami o powierzchni od 43 do 75 m2. Szeroka gama dostępnych układów – od 2- do 4-pokojowych sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Atutem proponowanych mieszkań są także korzystne ceny.

  • mieszkania 2-pokojowe – 4950 zł/m2
  • mieszkania 3-pokojowe  4700 zł/m2
  • mieszkania 4-pokojowe – 4600 zł/m2

EBF Development Zdrojowa PolanaWyróżnikiem inwestycji dewelopera EBF Development jest połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej lokalizacji. Osiedle Zdrojowa Polana położone jest w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury. Nie brakuje tu punktów handlowo-usługowych, szkół czy przedszkoli. Dodatkowo łatwy dostęp do komunikacji miejskiej gwarantuje sprawny dojazd do innych części miasta. Całość uzupełnia bliskość terenów zielonych, takich jak Park Winny, Park Poetów czy Park Braniborski.

Zakończenie budowy zaplanowano na przełom II i III kwartału 2022 roku. Skontaktuj się z deweloperem już dziś i wybierz własne „M” z szerokiej pulu dostępnych mieszkań.

Poradnik klienta: sprawdź jak kupić mieszkanie idealne