Autor: Dopoznania.pl
16 czerwca, 2020Newsy

Zdrojowa Polana z sukcesem sprzedażowym

Inwestycja Zdrojowa Polana cieszy się sporym powodzeniem wśród klientów poszukujących nowego mieszkania w Zielonej Górze. Składające się z 200 lokali osiedle, zostało sprzedane już w 85%. W ramach pierwszego etapu projektu powstają cztery, pięciokondygnacyjne budynki. Prace postępują zgodnie z harmonogramem, część działań wyprzedza założony plan. Zakończenie budowy przewidziano na czerwiec 2022 roku.

Kompleks mieszkaniowy powstaje pomiędzy ulicami Zdrojową, Źródlaną i Rzeźniczaka w Zielonej Górze. Za realizację inwestycji odpowiadaj EBF Development. Budowa została podzielona na dwa etapy. Docelowo osiedle Zdrojowa Polana składać się będzie z ośmiu budynków, z czego cztery już pną się w górę. Budynek oznaczony numerem 27 wzniesiono na poziom czwartego piętra, numerem 29 – na wysokość trzeciego piętra, zaś w budynku o numerze 39 wylano stropy nad trzecim piętrem. Najbardziej zaawansowane prace widoczne są w budynku numer 41. Tutaj osiągnięto docelową wysokość piątej kondygnacji. W 80% wykonano pokrycie dachowe, w 30% stoją już ścianki działowe mieszkań i rozpoczęto montaż stolarki okiennej. – Nasi budowlańcy pracują w pocie czoła i wszystkie działania wykonują terminowo. Ich zaangażowanie przekłada się również na przyśpieszenia niektórych etapów budowy – zaznacza Izabela Woźnica-Letka, kierownik działu sprzedaży nieruchomości EBF Development.

Pierwszy etap nowej inwestycji mieszkaniowej w Zielonej Górze obejmuje 200 mieszkań o zróżnicowanych układach, mieszczących się w przedziale od 43 do 75 m2. Zdrojowa Polana cieszy się sporym zainteresowaniem, czego najlepszym dowodem jest o ogromny sukces sprzedażowy – ponad 85% oferowanych „M” znalazło już właścicieli.

Projekt obejmuje również halę garażową, naziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie przypisane do wszystkich mieszkań. Deweloper zadba także o plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz elementy małej architektury, takie jak chodniki, oświetlenie i drogi wewnętrzne.

Ceny mieszkań rozpoczynają się od 4 600 zł brutto za m2. Planowany termin realizacji inwestycji to koniec czerwca 2022 roku.

EBF Development z sukcesem realizuje inne inwestycje w Zielonej Górze (Lisia Apartamenty, Green Home, Apartamenty Jana z Kolna) oraz Poznaniu (Reduta Nowe Podolany).