Autor: Dopoznania.pl
19 września, 2019Newsy

Zielona inwestycja na Winiarach – poznaj jej zalety na Targach

MASTERM TrójpolePlanujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Doskonale się składa! Już 21-22 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Na stoisku A6 klienci będą mogli bliżej zapoznać się z innowacyjnym projektem inwestycji Trójpole, która na nowo definiuje pojęcie zieleni w miejskim wydaniu.

Deweloper Masterm nie pierwszy raz wyznacza trendy na poznańskim rynku pierwotnym nieruchomości. Trójpole przyciąga atrakcyjną lokalizacją i nowoczesnym projektem, w którym główną rolę gra zieleń. To właśnie jej najbardziej brakuje mieszkańcom wielkich aglomeracji na co MASTERM Trójpoledzień – a tutaj  może towarzyszyć Ci każdego dnia.

Na każdej z kondygnacji przewidziane zostały rośliny, w tym także na dachach, gdzie zrealizowane zostaną przestronne tarasy. Na całym osiedlu zaplanowano nasadzenie ponad 20 000 roślin, które nie tylko oczyszczą powietrze, ale pozwolą się zrelaksować i odpocząć od zgiełku i hałasu, na jaki jesteśmy narażeni w wielkomiejskim otoczeniu. Aby efekt ten mógł MASTERM Trójpoleutrzymywać się na dłużej, roślinność objęta zostanie całoroczną opieką ogrodniczych ekspertów, którzy efektywnie będą troszczyć się o zachowanie jej w doskonałej kondycji.

Chcesz stać się mieszkańcem osiedla Trójpole na Winiarach w Poznaniu? W bieżącej ofercie sprzedażowej znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 26,61 m2 do 136,21 m2, w układzie od 1- do 4- pokojowym. W takiej różnorodności odnajdziesz się z łatwością. Przyjdź na targi i dowiedz się więcej!