Autor: Dopoznania.pl
8 sierpnia, 2019Zakup inwestycyjny

Zielone osiedle w dzielnicy Piecki-Migowo

Trwa sprzedaż nowych mieszkań na osiedlu Foresta w Gdańsku. Jeżeli poszukujesz wygodnego miejsca do życia, oferowana przez Dekpol Deweloper inwestycja to właściwy adres.

Dzięki inwestycji Foresta, pojęcie miejskiej dżungli, nabiera zupełnie nowego znaczenia. To miejsce, w którym możesz odpoczywać w otoczeniu roślin, przy jednoczesnym zachowaniu typowo miejskiej lokalizacji.

Zaledwie pięć kameralnych budynków, stworzy zaciszną i dającą poczucie bezpieczeństwa przestrzeń, która dzięki kaskadowej zabudowie najwyższych kondygnacji, pozwoli na wprowadzenie maksymalnej ilości światła do wnętrz. Na szczególną uwagę zasługują dwupoziomowe mieszkania w stylu loftowym, do których przynależeć będą zielone tarasy, znajdujące się na dachu budynku. Ponadto, całe osiedle Foresta zostało zaprojektowane z myślą o otoczeniu lokali zielenią.

Nowe mieszkania na Morenie, to dobry wybór pod względem inwestycyjnym – sprawdź jak zarobić na wynajmie. Okolica zapewnia rzeczywistą wygodę życia, dzięki dobrze rozbudowanej infrastrukturze. Ścisłe centrum oddalone jest o zaledwie 6 km, a położony nieopodal Trójmiejski Park Krajobrazowy, skutecznie zachęca do codziennej aktywności. Okolica prężnie się rozwija. Realizowane i planowane inwestycje z zakresu komunikacji miejskiej czy infrastruktury drogowej, jeszcze bardziej podniosą codzienny komfort.  

Zielone tarasy, których wielkość sięga nawet 63,19 m2, balkony - przynależne do lokali na niższych kondygnacjach oraz ogródki, z których mogą korzystać mieszkańcy nieruchomości parterowych powodują, że osiedle jest mocno nasycone zielenią. Jej kojącą moc, będziesz mógł odczuwać każdego dnia.

Sprawdź oferty nowych mieszkań Gdańsk Piecki-Migowo