Autor: Dopoznania.pl
24 marca, 2020Newsy

Zielone Rabowice – V etap już w sprzedaży

Do sprzedaży trafił kolejny, piąty już etap inwestycji Zielone Rabowice II. Osiedle nowych domów w okolicy Poznania sprawdzi się w szczególności w przypadku rodzin z dziećmi, które poszukują wygodnego miejsca do życia, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sprawdź szczegóły oferty dewelopera Greenbud Development i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swoich najbliższych.

Budowa najnowszego etapu rozpocznie się w lipcu 2020 roku i zgodnie z planem potrwa do II kwartału 2021 roku. W ramach V etapu Zielonych Rabowic II, inwestor odda 8 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106 m2 każdy. Dwukondygnacyjny układ pozwoli oddzielić strefę dzienną od prywatnej. Parter zajmie salon, kuchnia, schowek, hol oraz WC. Na piętrze rozmieszczone zostaną: 3 pokoje, korytarz oraz łazienka. Proponowane segmenty usytuowane zostaną na działkach liczących od 539 do 686 m2. Nabywcy nowych domów w Rabowicach mogą także skorzystać z dodatkowych opcji, takich jak: rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe czy komin pod kominek.  

Osiedle domów bliźniaczych Zielone Rabowice II realizowane jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody. Podmiejska lokalizacja nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. W pobliżu inwestycji działają m.in.: sklepy, placówki edukacyjne czy punkty usługowe. Ponadto położony 2 km dalej Swarzędz włączony został do projektu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Pociągiem na Poznań Główny dotrzeć można w 13 minut.

Postaw na nowy dom od dewelopera i ciesz się pełną swobodą!

Sprawdź inne oferty nowych domów w gminie Swarzędz