Autor: Iza
20 lutego, 2019Newsy

Zielono, cicho i blisko miasta!

Czy życie w spokojnej, zacisznej i pełnej zieleni okolicy, musi oznaczać wyprowadzkę poza miasto? Wcale nie! Sprawdź ofertę osiedla Nowy Port i przekonaj się, jak komfortowo możesz mieszkać, nie rezygnując z niczego, co lubisz. 

To właśnie tutaj możesz poczuć, że wreszcie jesteś u siebie. Z okien mieszkań roztacza się widok na zieleń, a funkcjonalne układy poszczególnych pomieszczeń powodują, że z łatwością dopasujesz je do indywidualnych potrzeb oraz wyobrażeń o idealnym M. Sąsiedztwo rzeki to nie tylko gwarancja spokoju i braku nowych osiedli, realizowanych w przyszłości. To także bezcenna przestrzeń rekreacyjna o walorach praktycznych i estetycznych. Ofertę rekreacyjną uzupełniają pobliskie parki, które skutecznie zachęcają do spacerów. Jednocześnie, nie tracisz stałego kontaktu z miastem i jego licznymi udogodnieniami. 
 
Życie w zgodzie z naturą, przy wykorzystaniu walorów okolicy będzie szczególnie łatwe, dzięki dużym balkonom i tarasom, w jakie wyposażone zostaną mieszkania. To Twoja prywatna przestrzeń wypoczynkowa, na której poranna kawa będzie smakować jak nigdy dotąd. Na terenie inwestycji znajduje się, oprócz hali garażowej rowerownia, dzięki której będziesz mieć znacznie więcej okazji do korzystania z ekologicznych środków transportu. 
 
Dodatkowo, deweloper INKOM S.A. oferuje mieszkania w wariancie wykończenia pod klucz, który z pewnością docenisz ze względu na wygodę i oszczędność czasu oraz pieniędzy, jaki zapewnia tego typu rozwiązanie.