Autor: dopoznania.pl
24 marca, 2023Newsy

Znajdź swoje zacisze na Umultowie

Czy wiecie, że Umultowo dawniej było zaledwie wsią leżącą nieopodal Poznania? Dopiero w drugiej połowie XX wieku etapami zostało ono włączone w granice miasta, a sam obszar, przy okazji rozwoju Kampusu Morasko, zaczął być atrakcyjnym miejscem do zabudowy jednorodzinnej. Właśnie na terenie tego osiedla, przy ul. Jaśkowiaka, deweloper MT-N realizuje projekt budynku dwulokalowego, tzw. bliźniaka. Zakończenie jego budowy zaplanowano na koniec 2023 roku.

Umultowo, jako dzielnica oddalona od centrum miasta, nazywana jest często zielonymi płucami Poznania. Mimo odległości, jaka dzieli ją od Starego Rynku, nie trzeba się martwić o dojazd do żadnej z części wielkopolskiej stolicy – dobrze rozwinięta komunikacja miejska oraz połączenia drogowe sprawiają, że wszystkie atrakcje i dobra miasta mamy na wyciągniecie ręki.

Sam budynek od MT-N Nieruchomości to również szereg zalet, obok których nie można przejść obojętnie. Do każdego bliźniaka przynależy ok. 750 m2 gruntu, na którym nasadzone są sosny. Taki kawałek ziemi można dowolnie zagospodarować, urządzając sobie przestronny ogród czy ustawiając na niej atrakcje dla najmłodszych mieszkańców.

Każdy z segmentów przy ul. Jaśkowiaka to 154 m2 przestrzeni, które można swobodnie zaaranżować, zgodnie z własnymi potrzebami. Na parterze domu znajduje się duża toaleta, salon z kominkiem i częścią kuchenną oraz korytarz z klatką schodową. Na piętrze rozlokowano 4 pokoje o zróżnicowanych metrażach oraz dużą łazienkę. Możliwe jest również zaaranżowanie poddasza na schowek – w tym celu można zamontować schody rozkładane.

Jeśli marzysz o własnym, zacisznym miejscu w Poznaniu – przy ul. Jaśkowiaka na pewno znajdziesz idealną przystań dla Ciebie i Twojej rodziny.