Autor: Dopoznania.pl
30 września, 2019Zakup inwestycyjny

Zróżnicowana oferta nowych mieszkań w centrum Poznania

Moryson Development Rybaki 1Szukasz nowego mieszkania w centrum Poznania? Masz w planach przeprowadzkę bądź zainwestowanie środków w lokal pod wynajem? Solidność i wysoki standard są dla Ciebie kluczowe? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to znaczy, że powinieneś bliżej zapoznać się z ofertą osiedla Rybaki 1.

Jest to inwestycja o przyciągającej wzrok architekturze, pełna funkcjonalnych rozwiązań przestrzennych. Idealnie wpisuje się w charakter okolicy, pozwalając na prowadzenie miejskiego stylu życia w nowoczesnym wydaniu. Kameralny charakter – zaledwie 30 mieszkań, daje poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Prestiżowa okolica, efektowne rozwiązania designerskie oraz nowatorskie udogodniania (np. garaż z miejscami Moryson Development Rybaki 1postojowymi, wyposażonymi w system Plug-In Ready) tworzą ofertę, wobec której nikt nie pozostanie obojętnym.

Firma Moryson Development informuje, iż w ramach oferty sprzedażowej osiedla, dostępnych jest jeszcze kilkanaście mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni i układzie pomieszczeń. Ich wielkość waha się od 39,30 m2 do 75,50 m2. Efektowne studia z antresolą, umożliwiają ciekawą aranżację powierzchni. Duża ilość przeszkleń, idealnie wpisuje się w loftowy, nowoczesny charakter wnętrz.

Już dziś zapoznaj się ze szczegółami wybranych ofert i przekonaj, jak stylowo możesz zamieszkać na osiedlu Rybaki 1. To właśnie tam, zasmakujesz stylu życia, o jakim od dawna marzyłeś. Postaw na centrum Starego Miasta – tu nie może być mowy o nudzie!