Deweloper Dan-Bud Olsztyn
Dan-Bud Sp. z o.o.

Jest to rodzinna, prężnie rozwijającą się firma deweloperska. Od 2005 roku tworzy nowoczesne, komfortowe i energooszczędne budynki mieszkalne. Na początku 2013 roku zakończylła ostatni etap Osiedla Zielone Tarasy w Mławie. Osiedle to kompleks 3 budynków z garażami podziemnymi, windami, kontrolą dostępu oraz instalacjami solarnymi. O wysoką jakość  inwestycji dba doświadczona kadra zarządzająca. 
Oprócz działalności deweloperskiej świadczy również usługi budowlane. Jako Generalny Wykonawca zrealizowała budowę Osiedla Pod Dębami na warszawskim Wawrze, budowę Zakładu wybijania jaj i pasteryzacji masy jajecznej w Wiśniewie, budowę Fabryki biomasy w Sierakowie, a obecnie prowadzi budowę Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów i Sklepu z częściami samochodowymi w Sierakowie koło Przasnysza.
W 2009 roku rozszerzyła działalność firmy i powołała do życia specjalistyczne grupy z zakresu instalacji sanitarnych i elektrycznych. Ekipy pracują na terenie całej Polski świadcząc kompleksowe usługi począwszy od projektu aż po uruchomienie i serwis instalacji.
Dane adresowe
Adres: ul. J.P. Woronicza 15/69
Kod: 02-625
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Dane kontaktowe Sprawdź inne oferty w okolicy
Apartamenty Opera

Dan-Bud Sp. z o.o.

Olsztyn, Pojezierze, Osiedle Pojezierze

Powierzchnia: 29,0 m2 - 130,0 m2
Pokoi: 1 - 6
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.91