Deweloper Polnord S.A. Olsztyn
Polnord S.A.

POLNORD SA to ceniony deweloper, który może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w zakresie świadczenia usług budowlanych oraz deweloperskich na terenie całej Polski.

Notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółka cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, poszukujących komfortowego miejsca na przyszłe mieszkanie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ deweloper ten jest zawsze rzetelny, szybki oraz elastyczny w stosunku do potrzeb konsumentów. Zachowuje przy tym najwyższy standard wykonania i stara się, aby każda tworzona przez niego inwestycja wpisywała się w trendy panujące na rynku deweloperskim. Przy jego projektach pracuje kadra wykwalifikowanych i doświadczonych architektów oraz menadżerów, którzy precyzyjnie dopracowują nawet najmniejsze szczegóły. Decydując się na zakup lokalu od POLNORD SA, można liczyć na pełen profesjonalizm.

POLNORD SA to firma, której z całą pewnością można zaufać. Od lat współpracuje z wieloma bankami, które zapewniają jej płynność finansową. Dzięki temu klienci uzyskują gwarancję pełnej terminowości ze strony dewelopera.

Dane adresowe
Adres: ul. Śląska 35/37
Kod: 81-310
Miasto: Gdynia
Województwo: pomorskie
Dane kontaktowe Sprawdź inne oferty w okolicy
Tęczowy Las

Polnord S.A.

Olsztyn, Jaroty, Jaroty

Realizacja: III kwartał 2015
Pokoi: 1 - 3
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.46