Rekomendacje
 • J.W. Construction Holding S.A.

  Deweloper J.W. Construction Holding S.A.

  J.W. Construction jest jednym z liderów na warszawskim rynku mieszkaniowym, działającym przede wszystkim w Warszawie, ale także w innych miastach kraju: Łodzi, Gdyni i Katowicach, w Poznaniu oraz za granicą.

  "Doceniamy dużą dbałość portalu o nasze interesy i elastyczne dopasowanie do naszych potrzeb. Przekonują nas pomysły na promocje portalu wśród klientów poszukujcych nowych mieszkań i domów. Rekomendujemy firmę Dopoznania.pl jako rozwojowego partnera, cieszącego się wysoką wiarygodnością."

   

  Małgorzata Ostrowska - Dyrektor Pionu Handlowego

  Małgorzata Danilczuk - Kierownik Działu Marketingu

 • Archicom S.A.

  Deweloper Archicom S.A.

  Archicom to jeden z największych i najdłużej działających deweloperów na Dolnym Śląsku, gdzie wypracował sobie silną pozycję lidera.

  „Portal elastycznie dostosowuje się do naszych wymagań i potrzeb, również w zakresie nowoczesnych rozwiązań technicznych, które stosujemy we współpracy z tego typu firmami. (...) DOPOZNANIA.PL świadczy najwyższą jakość usług i jesteśmy zadowoleni z posiadania takiego partnera.”

   

  Antonina Lasota,

  Specjalista ds. marketingu

 • ATANER Sp. z o.o.

  Deweloper ATANER

  Od momentu założenia firmy w 1991 r. ATANER wybudował  ponad 7000 mieszkań. Należy do najbardziej rozpoznawalnych marek w regionie, działając w myśl zasady: "Od lat budujemy Poznań".

  "Produkt, który proponuje Dopoznania.pl jest kompleksowy i wysokiej jakości. Ma charakter regionalny i wyróżnia się na lokalnym rynku. Na podkreślenie zasługuje duża kreatywność działań promocyjnych serwisu z uwzględnieniem naszego interesu."

   

  Paweł Szkudlarek,

  Z-ca Prezesa Zarządu

 • SGI Spółka Akcyjna

  Deweloper SGI Spółka Akcyjna

  SGI jest firmą specjalizującą się w budowie wysokiej jakości mieszkań i apartamentów. Doceniana przez klientów i wielokrotnie nagradzana przez brażę deweloperską. Członek PZFD.

  "dopoznania.pl stanowi cenne wsparcie prowadzonych przez nas działań marketingowych. (...) Jak wynika z naszych informacji, portal jest chętnie wykorzystywany przez osoby poszukujące nieruchomości na rynku pierwotnym. (...) Współpracę z firmą dopoznania.pl oceniamy bardzo dobrze i z przyjemnością polecamy serwis jako dobre miejsce na reklamę internetową oferty deweloperskiej."

   

  Sandra Szkwarek,

  Brand Manager

 • Lokum Deweloper S. A.

  Deweloper Lokum Deweloper S. A.

  Lokum Deweloper działa od 2004 roku - firma kreuje przestrzeń miejską Wrocławia, tworząc piękne, funkcjonalne i spójne z pozostałą zabudową osiedla.

  "Nasza oferta jest na bieżąco aktualizowana – w tej kwestii kontaktują się z nami zawsze kompetentni pracownicy dopoznania.pl. Kontakt z nimi jest w pełni profesjonalny – dokładają wszelkich starań, by klient miał komfort poczucia kompleksowej i zindywidualizowanej opieki."

   

  Małgorzata Stąpor,
  Specjalista ds. marketingu

 • RED Real Estate Development Sp. z o.o.

  Deweloper RED Real Estate Development

  Grupa wykonuje ważne inwestycje budowlane głównie na rynku amerykańskim. W Polsce prowadzi działalnośc deweloperską w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

  "Portal stanowi dla nas skuteczne wsparcie sprzedażowe – jest dobrą platformą do reklamy, a oferta jest zawsze dostosowywana do naszych potrzeb. (...) Obserwując utrzymujący się i niesłabnący wysoki poziom usług świadczonych przez portal dopoznania.pl, polecamy go innym firmom związanym z rynkiem pierwotnym."

   

  Teresa Witkowksa,

  Dyrektor Sprzedaży

 • Family House Sp. z o.o.

  Deweloper Family House

  Family House należy obecnie do najdynamiczniej rozwijających się firm budowlanych w Poznaniu, specjalizując się w segmencie popularnym – tanich mieszkaniach o wysokim standardzie wykończenia.

  "Firma dopoznania.pl świadczy swoje usługi w pełni profesjonalnie, przykładając dużą wagę do ich jakości. (...) Wysoko cenimy także zindywidualizowane podejście do klienta – zarówno w kwestiach sprzedażowych, jak i w aspekcie obsługi klienta. (...) Cieszymy się z posiadania takiego partnera biznesowego i jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy."

   

  Izabella Łukomska-Pyżalska,

  Prezes Zarządu

 • OKRE Development Sp. z o.o.

  Deweloper OKRE Development

  OKRE Development Sp. z o.o. działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat, a w Polsce od 1994 roku. Zarządza projektami deweloperskimi we wszystkich sektorach – handlowym, biurowym, mieszkaniowym i magazynowym.

  "Serwis dopoznania.pl jest cenionym przez nas partnerem biznesowym. Świadczone usługi wykonywane są na wysokim poziomie i za rozsądną cenę. (...) Uznajemy dopoznania.pl za jedną z lepszych platform reklamy i jesteśmy zadowoleni ze współpracy z serwisem."

   

  Małgorzata Deiksler,
  Dyrektor biura w Poznaniu

 • DOM-EKO Sp. z o.o.

  Deweloper DOM-EKO

  DOM-EKO to frma, która od ponad 10 lat działa na rynku deweloperskim. Jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień i nagród, świadczących o jej wysokiej jakości, solidności i rzetelności.

  "Obsługa prowadzona jest na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie bieżącego kontaktu, jak i relacji biznesowej z przedstawicielami firmy. (....) Jak najbardziej możemy poświadczyć nasze zadowolenie z jakości świadczonych usług. Dopoznania.pl to wysoka jakość w dobrej cenie."

   

   

  Agnieszka Banaszak,

  Wiceprezes Zarządu

 • Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k.

  Deweloper Łowiccy Grupa Deweloperska

  Łowiccy Grupa Deweloperska realizuje inwestycje mieszkaniowe i użytkowe o wysokim standardzie wykonania.

  "Serwis dopoznania.pl wspiera nas, nie tylko prezentując i reklamując naszą inwestycję, lecz także prowadzi działania promocyjne i marketingowe mające na celu zwiększenie zainteresowania klientów tym, co oferujemy."


  Łukasz Łowicki, Prezes Zarządu

 • ATOM deweloper sp. z o. o.

  Deweloper ATOM deweloper sp. z o. o.

  Spółka, i ludzie ją tworzący, w branży budowlanej funkcjonuje już od wielu lat, posiadając doświadczenie i wiedzę, która jest gwarantem wysokiej jakości realizowanych inwestycji.

  "Dostrzegamy znaczącą obecność portalu w przestrzeni internetowej i przy okazji różnych przedsięwzięć jak np. targi nieruchomości. (…) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z dopoznania.pl."

   

  Halina Łoś,

  Prezes Zarządu

 • Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

  Deweloper Agencja Inwestycyjna

  Ustabilizowana finansowo i rzetelna firma, o bardzo dobrej pozycji na poznańskim rynku deweloperskim.

  "Strona jest przyjazna dla użytkownika - dzięki rozbudowanje wyszukiwarce może on łatwo naleźć to, czego poszukuje. Portal prezentuje wysoką jakość. Potwierdzamy, że Dopoznania.pl to dobry partner biznesowy."

   

  Bożena Taflińska-Tadeusz, z-ca Prezesa Zarządu

 • Łacina-Dom sp. z o.o.

  Deweloper Łacina-Dom sp. z o.o.

  Łacina Dom to spółka, ktora realizuje w Poznaniu na terenie Nowego Miasta inwestycję o nazwie "Malta Fountain".

  "W czasie trwania naszej wspólpracy otrzymujemy zawsze bardzo profesjonalną i wszechstronną obsługę. Pracownicy portalu są mili i kompetentni. Treści są na bieżąco aktualizowane. Wysoko oceniamy też jakość materiałów informacyjnych o inwestycjach, publikowanych na stronach portalu."

   

  Tomasz Wnuk,

  Prezes Zarządu

 • Animagic

  Agencja Animagic specjalizuje się w budowaniu strategii marketingowych i sprzedażowych oraz obsłudzie e-marketingowej firm.

  "W bardzo krótkim czasie z lokalnego serwisu Dopoznania.pl stała się firmą, która trafionym pomysłem i dobrą jakością świadczonych usług zdobywa coraz większe rzesze użytkowników i zaufanie deweloperów w całej Polsce. Polecamy usługi firmy Dopoznania.pl jako sprawdzonego partnera przy tworzeniu planów medialnych dla firm deweloperskich."

   

  Joanna Mączka,

  Współwłaściciel

 • KM Building Sp. z o.o. Sp. k.

  Deweloper KM Building

  Firma KM Buildind w swej działalności deweloperskiej stawia na bezpieczeństwo, estetykę, przytulność, wygodę i radość.

  "Bardzo podoba nam się formuła portalu, który mimo ogólnopolskiego charakteru skupia się w szczególności na podstronach lokalnych, bo zależy nam właśnie na dotarciu do takiego klienta."

   

  Krzysztof Krzyżaniak,

  Współwłaściciel

 • Termopil-Bud Sp. z o.o.

  Deweloper Termopil-Bud

  Termopil-Bud to firma oprata na doświadzczeniu, zaufaniu i dobrej opinii klientów. Na terenie Piły wybudowała już pod 300 mieszkań.

  "Potwierdzamy bardzo efektywną współpracę z firmą Dopoznania.pl, za pośrednictwem której prezentujemy naszą ofertę deweloperską, wspierając prowadzone przez nas działania reklamowe w Internecie. (...) Oceniamy portal Dopoznania.pl jako rozwojowego i wiarygodnego partnera, godnego polecenia innym przedsiębiorcom."

   

  Piotr Toboła,

  Prezes Zarządu

 • R.F. Construction Sp. z o.o.

  Deweloper R.F. Construction

  Deweloper R.F.Construction realizuje obecnie inwestycję Osiedle Bnińskie w Kórniku.

  "Z pełną odpowiedzialnościa możemy polecić firmę Dopoznania.pl jako solidnego i profesjonalnego partnera świadczącego usługi w zakresie promocji i reklamy inwestycji deweloperskich w środowisku internetowym."

   

  Agata Wenc-Czarkowska,

  Członek Zarządu

 • KONKOL Development

  Deweloper KONKOL Development

  Firma działa od 1991 roku, prowadząc działalność deweloperską - budowy domów jednorodzinnych, bliźniaczych oraz wielolokalowych.

  "Potwierdzamy naszą wieloletnią dobrą współpracę, podczas której zyskaliśmy nie tylko dobre miejsce na reklamę naszej oferty w Internecie, ale też uzyskiwaliśmy wielokrotnie fachowe wsparcie doradcze w naszych działaniach marketingowych i PR-owych."

   

  Konkol Development

 • Urząd Miasta Poznania

  Poznań - *Miasto know-how.

  DOPOZNANIA.pl powstał w ramach projektu Urzędu Miasta Poznania "Poznański Rokefeller - promocja i rozwój przedsiębiorczości na terenie miasta Poznania". (...) Przyjazna i rozbudowana wyszukiwarka danych pozwala w prosty i wygodny sposób zapoznać się z ofertami deweloperskimi tak, by znaleźć mieszkanie, dom lub  lokal użytkowy, spełniające zadane parametry.

  2012-01-19

Deweloper J.W. Construction Holding S.A.

J.W. Construction Holding S.A.

"Doceniamy dużą dbałość portalu o nasze interesy i elastyczne dopasowanie do naszych potrzeb. Przekonują nas pomysły na promocje portalu wśród klientów poszukujcych nowych mieszkań i domów. Rekomendujemy firmę Dopoznania.pl jako rozwojowego partnera, cieszącego się wysoką wiarygodnością."

 

Małgorzata Ostrowska - Dyrektor Pionu Handlowego

Małgorzata Danilczuk - Kierownik Działu Marketingu

Deweloper Archicom S.A.

Archicom S.A.

„Portal elastycznie dostosowuje się do naszych wymagań i potrzeb, również w zakresie nowoczesnych rozwiązań technicznych, które stosujemy we współpracy z tego typu firmami. (...) DOPOZNANIA.PL świadczy najwyższą jakość usług i jesteśmy zadowoleni z posiadania takiego partnera.”

 

Antonina Lasota,

Specjalista ds. marketingu

Deweloper ATANER

ATANER Sp. z o.o.

"Produkt, który proponuje Dopoznania.pl jest kompleksowy i wysokiej jakości. Ma charakter regionalny i wyróżnia się na lokalnym rynku. Na podkreślenie zasługuje duża kreatywność działań promocyjnych serwisu z uwzględnieniem naszego interesu."

 

Paweł Szkudlarek,

Z-ca Prezesa Zarządu

Deweloper SGI Spółka Akcyjna

SGI Spółka Akcyjna

"dopoznania.pl stanowi cenne wsparcie prowadzonych przez nas działań marketingowych. (...) Jak wynika z naszych informacji, portal jest chętnie wykorzystywany przez osoby poszukujące nieruchomości na rynku pierwotnym. (...) Współpracę z firmą dopoznania.pl oceniamy bardzo dobrze i z przyjemnością polecamy serwis jako dobre miejsce na reklamę internetową oferty deweloperskiej."

 

Sandra Szkwarek,

Brand Manager

Deweloper Lokum Deweloper S. A.

Lokum Deweloper S. A.

"Nasza oferta jest na bieżąco aktualizowana – w tej kwestii kontaktują się z nami zawsze kompetentni pracownicy dopoznania.pl. Kontakt z nimi jest w pełni profesjonalny – dokładają wszelkich starań, by klient miał komfort poczucia kompleksowej i zindywidualizowanej opieki."

 

Małgorzata Stąpor,
Specjalista ds. marketingu

Deweloper RED Real Estate Development

RED Real Estate Development Sp. z o.o.

"Portal stanowi dla nas skuteczne wsparcie sprzedażowe – jest dobrą platformą do reklamy, a oferta jest zawsze dostosowywana do naszych potrzeb. (...) Obserwując utrzymujący się i niesłabnący wysoki poziom usług świadczonych przez portal dopoznania.pl, polecamy go innym firmom związanym z rynkiem pierwotnym."

 

Teresa Witkowksa,

Dyrektor Sprzedaży

Deweloper Family House

Family House Sp. z o.o.

"Firma dopoznania.pl świadczy swoje usługi w pełni profesjonalnie, przykładając dużą wagę do ich jakości. (...) Wysoko cenimy także zindywidualizowane podejście do klienta – zarówno w kwestiach sprzedażowych, jak i w aspekcie obsługi klienta. (...) Cieszymy się z posiadania takiego partnera biznesowego i jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy."

 

Izabella Łukomska-Pyżalska,

Prezes Zarządu

Deweloper OKRE Development

OKRE Development Sp. z o.o.

"Serwis dopoznania.pl jest cenionym przez nas partnerem biznesowym. Świadczone usługi wykonywane są na wysokim poziomie i za rozsądną cenę. (...) Uznajemy dopoznania.pl za jedną z lepszych platform reklamy i jesteśmy zadowoleni ze współpracy z serwisem."

 

Małgorzata Deiksler,
Dyrektor biura w Poznaniu

Deweloper DOM-EKO

DOM-EKO Sp. z o.o.

"Obsługa prowadzona jest na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie bieżącego kontaktu, jak i relacji biznesowej z przedstawicielami firmy. (....) Jak najbardziej możemy poświadczyć nasze zadowolenie z jakości świadczonych usług. Dopoznania.pl to wysoka jakość w dobrej cenie."

 

 

Agnieszka Banaszak,

Wiceprezes Zarządu

Deweloper Łowiccy Grupa Deweloperska

Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k.

"Serwis dopoznania.pl wspiera nas, nie tylko prezentując i reklamując naszą inwestycję, lecz także prowadzi działania promocyjne i marketingowe mające na celu zwiększenie zainteresowania klientów tym, co oferujemy."


Łukasz Łowicki, Prezes Zarządu

Deweloper ATOM deweloper sp. z o. o.

ATOM deweloper sp. z o. o.

"Dostrzegamy znaczącą obecność portalu w przestrzeni internetowej i przy okazji różnych przedsięwzięć jak np. targi nieruchomości. (…) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z dopoznania.pl."

 

Halina Łoś,

Prezes Zarządu

Deweloper Agencja Inwestycyjna

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

"Strona jest przyjazna dla użytkownika - dzięki rozbudowanje wyszukiwarce może on łatwo naleźć to, czego poszukuje. Portal prezentuje wysoką jakość. Potwierdzamy, że Dopoznania.pl to dobry partner biznesowy."

 

Bożena Taflińska-Tadeusz, z-ca Prezesa Zarządu

Deweloper Łacina-Dom sp. z o.o.

Łacina-Dom sp. z o.o.

"W czasie trwania naszej wspólpracy otrzymujemy zawsze bardzo profesjonalną i wszechstronną obsługę. Pracownicy portalu są mili i kompetentni. Treści są na bieżąco aktualizowane. Wysoko oceniamy też jakość materiałów informacyjnych o inwestycjach, publikowanych na stronach portalu."

 

Tomasz Wnuk,

Prezes Zarządu

Animagic

"W bardzo krótkim czasie z lokalnego serwisu Dopoznania.pl stała się firmą, która trafionym pomysłem i dobrą jakością świadczonych usług zdobywa coraz większe rzesze użytkowników i zaufanie deweloperów w całej Polsce. Polecamy usługi firmy Dopoznania.pl jako sprawdzonego partnera przy tworzeniu planów medialnych dla firm deweloperskich."

 

Joanna Mączka,

Współwłaściciel

Deweloper KM Building

KM Building Sp. z o.o. Sp. k.

"Bardzo podoba nam się formuła portalu, który mimo ogólnopolskiego charakteru skupia się w szczególności na podstronach lokalnych, bo zależy nam właśnie na dotarciu do takiego klienta."

 

Krzysztof Krzyżaniak,

Współwłaściciel

Deweloper Termopil-Bud

Termopil-Bud Sp. z o.o.

"Potwierdzamy bardzo efektywną współpracę z firmą Dopoznania.pl, za pośrednictwem której prezentujemy naszą ofertę deweloperską, wspierając prowadzone przez nas działania reklamowe w Internecie. (...) Oceniamy portal Dopoznania.pl jako rozwojowego i wiarygodnego partnera, godnego polecenia innym przedsiębiorcom."

 

Piotr Toboła,

Prezes Zarządu

Deweloper R.F. Construction

R.F. Construction Sp. z o.o.

"Z pełną odpowiedzialnościa możemy polecić firmę Dopoznania.pl jako solidnego i profesjonalnego partnera świadczącego usługi w zakresie promocji i reklamy inwestycji deweloperskich w środowisku internetowym."

 

Agata Wenc-Czarkowska,

Członek Zarządu

Deweloper KONKOL Development

KONKOL Development

"Potwierdzamy naszą wieloletnią dobrą współpracę, podczas której zyskaliśmy nie tylko dobre miejsce na reklamę naszej oferty w Internecie, ale też uzyskiwaliśmy wielokrotnie fachowe wsparcie doradcze w naszych działaniach marketingowych i PR-owych."

 

Konkol Development

Urząd Miasta Poznania

DOPOZNANIA.pl powstał w ramach projektu Urzędu Miasta Poznania "Poznański Rokefeller - promocja i rozwój przedsiębiorczości na terenie miasta Poznania". (...) Przyjazna i rozbudowana wyszukiwarka danych pozwala w prosty i wygodny sposób zapoznać się z ofertami deweloperskimi tak, by znaleźć mieszkanie, dom lub  lokal użytkowy, spełniające zadane parametry.

2012-01-19