Poznań to miasto warte zamieszkania. Swoich własnych czterech kątów poszukują tu zarówno rodowici poznaniacy, jak i osoby z innych miast, które w stolicy wielkopolski chcą rozpocząć nowy rozdział. Wychodząc naprzeciw potrzebom nabywców, deweloperzy wciąż poszerzają swoją ofertę o nowe etapy popularnych inwestycji, jak i premierowe nieruchomości, zapewniając atrakcyjny wybór mieszkań i domów. Dzięki temu każdy, kto marzy o własnym M w Poznaniu możne znaleźć coś idealnie dopasowanego do własnego stylu i potrzeb. Sprawdź co i gdzie buduje się w Poznaniu!

Jeżyce – lubiane przez deweloperów i klientów
Jeżyce to jedna z ciekawszych dzielnic miasta, która przyciąga wiele osób zainteresowanych zakupem własnego lokum. Ta część Poznania idealnie wpisuje się w nowoczesny model życia w dużym mieście – centralne położenie przeplata się tu z dostępem do przepięknych terenów rekreacyjnych, co zapewnia wygodę i komfort tak bardzo pożądane przez klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Właściciele mieszkań deweloperskich na wyciągnięcie ręki mają rozbudowaną sieć handlowo-usługową, ofertę kulturalno-rozrywkową (m.in. Kino Rialto, Teatr Nowy) przystanki komunikacji miejskiej, a także znany i lubiany Rynek Jeżycki, na którym każdego dnia można kupić świeże owoce i warzywa. Po aktywnym dniu nieocenione okazuje się sąsiedztwo miejsc takich jak Jezioro Rusałka, Ogród Botaniczny czy Park Sołacki.

Nic dziwnego, że właśnie na Jeżycach zlokalizowane są aż dwie premierowe inwestycje. Pierwsza z nich – Murapol Poznańskie Ogrody – obejmie 259 nowych mieszkań o metrażach od 25 do 84 m2. Każdy z lokali posiadać będzie powierzchnię dodatkową w postaci balkonu lub tarasu. Deweloper zadbał o staranną organizację przestrzeni wokół budynku, w której znajdzie się m.in. plac zabaw dla najmłodszych lokatorów. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli skorzystać z podziemnego garażu oraz miejsc postojowych na zewnątrz. Ze względu na bliskość Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM, oferta inwestycji Murapol Poznańskie Ogrody zainteresować powinna osoby, które chcą zarobić na wynajmie.

Druga propozycja trafi w gusta miłośników wyszukanego stylu i oryginalnych rozwiązań. W ramach realizowanego przez Domvestment projektu Bukowska 21 zrewitalizowana zostanie XIX-wieczna  neorenesansowa kamienica. Celem jaki postawił sobie inwestor jest zachowanie charakteru budynku oraz zapewnienie jego przyszłym mieszkańcom maksimum komfortu. Taki efekt możliwy będzie dzięki połączeniu tradycji z trendami i najlepszymi technologiami. Jednym z wyróżników kamienicy jest jej unikalna elewacja frontowa obok której nie sposób przejść obojętnie. Nad całością prac czuwa Konserwator Zabytków. W ramach inwestycji Bukowska 21 oddane zostaną kawalerki oraz mieszkania 2-pokojowe, których powierzchnia mieścić się będzie w zakresie od 20 do 45 m2. Dla najbardziej wymagających nabywców przygotowano 6 lokali dwupoziomowych. Nowe „M” posiadać będą tarasy od strony dziedzińca oraz panoramiczne okna. Mieszkanie od dewelopera Domvestment okaże się strzałem w dziesiątkę w przypadku aktywnych singli i młodych par, które lubią życie w nowoczesnym, rozwijającym się mieście i jednocześnie chcą mieć w zasięgu ręki miejsca pozwalające na relaks czy codzienny jogging.

Idealne M dla Ciebie i Twoich najbliższych
Wśród premier na poznańskim rynku pierwotnym nieruchomości nie brakuje też inwestycji wprost stworzonych dla rodzin z dziećmi. Najlepszym tego przykładem jest nowy projekt firmy Echo InvestmentOsiedle Perspektywa. Proponowany kompleks mieszkaniowy zlokalizowany jest na poznańskich Naramowicach – dzielnicy zapewniającej idealne warunki do bezpiecznego wychowania potomstwa. Pomimo, że Naramowice znajdują się na obrzeżach miasta, nie oznacza to wcale, że ich mieszkańcy muszą rezygnować z wygodnego życia. W okolicy znajduje się sporo placówek edukacyjnych, dzięki czemu można sobie zaoszczędzić codziennego dowożenia pociech do szkoły czy przedszkola. Właściciele nowych mieszkań na Osiedlu Perspektywa na wyciągnięcie ręki mieć będą liczne punkty handlowo-usługowe czy ośrodki zdrowia – słowem wszystko jest na miejscu. Naramowice to także cudowna zieleń, która pozwala na moment zapomnieć, że żyje się w tak dużym mieście. Pobliski Rezerwat Przyrody Żurawiniec to idealna przestrzeń do aktywnego wypoczynku czy relaksującego spaceru. Oferowana przez Echo Investment inwestycja obejmie aż 9 budynków, w których łącznie rozmieszczonych zostanie 368 lokali. Osoby zainteresowane nowymi mieszkaniami na Osiedlu Perspektywa mają do wyboru szeroki wachlarz metraży – od 30 do 95 m2. Proponowane „M” posiadać będą balkony i tarasy, a zmotoryzowani lokatorzy skorzystać będą mogli z parkingu wielopoziomowego oraz miejsc na terenie projektu. Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość – deweloper zaplanował aż 3 place zabaw.

Znane i lubiane inwestycje

W poszukiwaniu nowych etapów popularnych już projektów również trzeba udać się na Jeżyce. To tu w sąsiedztwie Starego Zoo realizowany jest drugi etap inwestycji Zajezdnia Poznań. Ta faza budowy poszerzy ofertę dewelopera REF Eastern Opportunities o nowoczesny, wygodny apartamentowiec ze 129 M i 12 lokalami o przeznaczeniu komercyjnym. Zajezdnia Poznań to nie tylko przestrzeń mieszkaniowa, ale także ważny punkt na kulturalnej mapie Poznania – wszystko dzięki rewitalizacji Hali Zajezdni Tramwajowej.

Na kontynuację swojego osiedla zdecydował się także RED Real Estate Development. Na poznańskim Dębcu przy ul. 28 czerwca 1956 r. powstaje kolejny, trzeci już etap budzącego spore zainteresowanie projektu Red Park. Klienci mogą wybierać pomiędzy mieszkaniami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi, których metraż mieści się w przedziale od 35 do 99 m2. Nabywcy lubiący duże przestrzenie mogą skorzystać z opcji łączenia lokali. Wśród zalet tej propozycji wymienić należy lokalizację – mieszkańcy Red Parku na wyciągnięcie ręki mają m.in. Galerię Dębiec, przystanki komunikacji miejskiej oraz Lasek Dębiecki. Oferta nowych mieszkań w Red Parku spełni oczekiwania różnych grup klientów, w tym rodzin z dziećmi, które będą szczególnie zadowolone z sąsiedztwa placówek edukacyjnych i placów zabaw.

Przemyśl dokładnie wszystkie swoje potrzeby i sprawdź ofertę premierowych inwestycji na rynku pierwotnym w Poznaniu.