Deweloper RED Real Estate Development Poznań
RED Real Estate Development Sp. z o.o.

RED Real Estate Development to międzynarodowa firma, która ma na swoim koncie wiele interesujących inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w miastach takich jak: Boston, Nowy Jork, Chicago czy Antwerpia. Ogromne doświadczenie i pasja pozwoliły stworzyć równie atrakcyjne kompleksy mieszkaniowe na terenie naszego kraju. Do 2014 roku deweloper oddał ponad 700 funkcjonalnych mieszkań, zlokalizowanych w trzech inwestycjach: Osiedle Alpha (Warszawa), Red Park (Poznań) oraz Nowa Papiernia (Wrocław). Obecnie wszystkie te realizacje poszerzane są o kolejne etapy. Poza oryginalnymi budynkami mieszkalnymi, firma stworzyła także blisko 2 600 m2 powierzchni usługowych. 
 
Na sukces inwestycji RED Real Estate Development składa się kilka czynników. Jako jeden z najważniejszych należy wskazać atrakcyjne lokalizacje, zapewniające mieszkańcom bezpieczeństwo i dogodny dojazd do innych części miasta. Deweloper nie tylko wybiera interesujące dzielnice, ale także stara się odkryć w nich piękno i wykorzystać wszystkie ich atuty z myślą o komforcie klientów. Ponadto stosowanie sprawdzonych, ekologicznych materiałów i współpraca z rzetelnymi partnerami, pozwala na tworzenie budynków o najwyższym standardzie. 
 
Zdobyta na przestrzeni lat wiedza sprawia, że RED Real Estate Development podejmuje się nawet najbardziej odważnych inwestycji, gwarantując jednocześnie solidność i staranność w atrakcyjnej cenie. 
Dane adresowe
Adres: al. Jerozolimskie 53/120
Kod: 00-697
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje
RED Park - III etap

RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Poznań, Wilda, Dębiec

Powierzchnia: 36,5 m2 - 61,0 m2
Realizacja: II kwartał 2019
Pokoi: 2 - 3
lista mieszkań (44) dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
1.17