Deweloper D&D Investment Poznań
D&D Investment Sp. z o.o.

D&D Investment Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Półwiejskiej 17/27 w Poznaniu jest firmą deweloperską założoną przez braci Tomasza i Piotra Działyńskich.


Nazwisko Działyński kojarzy się z jednej strony z bogatą historią Wielkopolski, z drugiej zaś z budowaną przez dziesięciolecia przez rodzinę Działyńskich opinią solidnego i rzetelnego partnera w interesach oraz pragmatycznego i skutecznego w dążeniu do celu inwestora. Te cechy są najlepszą rekomendacją firmy, dla której jakość i współpraca z najlepszymi są podstawą sukcesu w każdej dziedzinie. Projektem spółki D&D Investment łączącym powyższe cechy jest budowa reprezentacyjnego budynku mieszkalno-usługowego na Chwaliszewie, która rozpoczęła się w kwietniu 2008 roku. Inwestycja ta jest początkiem realizacji unikatowych na rynku poznańskim obiektów, które charakteryzuje po pierwsze doskonała lokalizacja, po drugie kameralność (do 35 lokali w jednym budynku) i po trzecie najwyższa jakość.


Firma D&D Investment Sp. z o.o. współpracuje z jedną z najlepszych firm architektonicznych - ASW architekci s.c., której doświadczenie poparte jest ponad dwudziestoletnią tradycją projektową. Wśród ważniejszych projektów i realizacji tej pracowni wymienić można Hotele Ibis w Poznaniu, Zabrzu i Częstochowie, Hotel Qubus w Kielcach czy zespół mieszkaniowy „Małe Naramowice” w Poznaniu.

Dane adresowe
Adres: ul. Półwiejska 17/27
Kod: 61-885
Miasto: Poznań
Województwo: wielkopolskie
Dane kontaktowe Sprawdź inne oferty w okolicy
Brak elementów do wyświetlenia na tej liście

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
1.08