Dlaczego deweloper Proxin Ogrody zdecydował się na realizację osiedla właśnie na poznańskich Jeżycach? Mnogość atutów, jakimi może poszczycić się ta okolica jest naprawdę duża. Jeżeli zależy Ci na wyborze optymalnego miejsca do życia, to koniecznie już dziś zapoznaj się z tym, co ma do zaproponowania osiedle Nowe Ogrody.

Bliskość centrum daje swobodę korzystania z rozbudowanej, wielkomiejskiej infrastruktury, jaką dysponuje Poznań. Jednocześnie najbliższa okolica jest pełna atrakcyjnych terenów rekreacyjnych pełnych zieleni. Bliskość natury zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu i pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku.

Doskonała komunikacja z centrum oraz innymi dzielnicami ułatwia prowadzenie wygodnego, miejskiego stylu życia. Potrzebne na co dzień udogodnienia, zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego, zatroszczą się o Twój komfort oraz pozwolą zaoszczędzić czas. W najbliższej okolicy znajduje się centrum handlowe, liczne sklepy osiedlowe, basen, muzeum, klub fitness, korty tenisowe, szkoły, przedszkola, restauracje, placówki medyczne, apteki i szpital.

Taka optymalna lokalizacja sprawdzi się zarówno wtedy, gdy chcesz zapewnić sobie i najbliższym luksus miejskiego życia, jak i w sytuacji, gdy poszukujesz lokalu pod wynajem, w który zainwestujesz środki. Przy takich parametrach nieruchomości i korzystnej lokalizacji z łatwością znajdziesz najemców.