Ekonbud-Fadom zaprasza na Drzwi Otwarte inwestycji Reduta Nowe Podolany! Zarezerwuj czas w najbliższą sobotę, 15 września i na własne oczy przekonaj się o wszystkich zaletach nowego osiedla przy ul. Jasielskiej.

Specjaliści będą do dyspozycji odwiedzających w godzinach od 10.00 do 15.00. W tę sobotę zaprezentowane zostaną zarówno mieszkania gotowe, jak i te w trakcie budowy. Osoby zainteresowane gotowym lokum powinny zwrócić uwagę na ukończony budynek nr 6. W sprzedaży wciąż jest 9 „M” o metrażu od 51 do 68 m2. Z kolei w ramach nowego etapu deweloper oferuje mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe mieszczące się w przedziale od 48 do 82 m2. Finalizacja projektu zaplanowana jest na IV kwartał bieżącego roku. Cena za metr kwadratowy rozpoczyna się od 5850 zł brutto.

Osiedle Reduta Nowe Podolany spełni oczekiwania wszystkich, którzy chcą zamieszkać w spokojnej części Poznania. Podolany kuszą okoliczną zielenią, dużą ilość ścieżek rowerowych i tras spacerowych. Nie brakuje tu także punktów handlowo-usługowych oraz placówek edukacyjnych.