Szukasz odpowiedniego lokalu, w którym mógłbyś rozwinąć skrzydła swojej działalności? Postaw na nowoczesną architekturę, doskonałą lokalizację oraz funkcjonalne wnętrza. To wszystko i znacznie więcej, otrzymasz w inwestycji Przy Piątkowskiej 122.

Kameralny, idealnie wpasowany w otoczenie budynek, mieści w sobie zarówno lokale mieszkalne, użytkowe jak i biurowe. Jak informuje deweloper Ekonbud Fadom, w sprzedaży znajdują się obecnie jeszcze tylko trzy lokale biurowe, o powierzchni 83 m2, 151 m2 oraz 152 m2. Zapewniają one dużą swobodę aranżacyjną, dzięki czemu mogą być zaadaptowane pod wiele rodzajów działalności. Budynek dysponuje także miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej. Cena wspomnianych nieruchomości wynosi 4800 zł/m2 netto (w przypadku lokali powyżej 150 m2) oraz 5200 zł/m2 netto dla lokalu o powierzchni 83 m2. Miejsce parkingowe to koszt rzędu 25 000 złotych brutto.

Wysoki standard wykończenia, nowoczesna architektura oraz prestiżowa lokalizacja to atuty, które żadnego, świadomego biznesmena nie pozostawią obojętnym. Nadaj swojej działalności zupełnie nowego wymiaru. Przenieś się do komfortowych wnętrz, które będą zapewniały wygodę pracy a jednocześnie zrobią odpowiednie wrażenie na klientach czy kontrahentach. Zaplanuj rozwój firmy w rozsądny sposób, zainwestuj w nowoczesny i starannie wykonany budynek i potwierdź tym samym swój sukces.