Planujesz zakup nowego domu w miejscu, które łączy w sobie wiele zalet? Nie chcesz rezygnować z „dobrodziejstw” miasta, a jednocześnie marzysz o codziennym spokoju i kameralnym klimacie? Postaw na mniejszą miejscowość zapewniającą dobrą komunikację z centrum Poznania!

Taką decyzję powinna podjąć każda osoba, której zależy na tym by założyć rodzinę w możliwie najbardziej przyjaznym środowisku – w otoczeniu zieleni, spokoju i z dala od pędu i zgiełku. Wszystko to można znaleźć np. w podpoznańskim Kórniku. To właśnie te atuty sprawiają, iż miasto cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony deweloperów i ich klientów. Jedną z inwestycji powstałych na jego terenie są domy - Biernatki przy al. Flensa.

Obiekt ten położony jest w odległości krótkiego spaceru od terenów zielonych, pobliskiego jeziora, przepięknego Arboretum oraz Zamku Królewskiego. Przestrzeń ta to idealny obszar rekreacyjny, a zarazem edukacyjny, który doceni cała rodzina. Wraz z rozwojem rynku mieszkaniowego powstały tu nowe punkty handlowo–usługowe oraz niezbędna infrastruktura. Bliskość centrum Kórnika i łatwość dojazdu do Poznania to kolejne atuty tego miejsca skutecznie przyciągające uwagę wielu osób.

Domy w Biernatkach przy al. Flensa z pewnością są świetnym wyborem dla tych, którzy szukają wariantu łączącego w sobie spokój z dostępem do licznych udogodnień.