Zajezdnia Poznań to inwestycja dewelopera REF zlokalizowana blisko samego centrum Poznania, która przypadnie do gustu w szczególności osobom aktywnym szukającym nowego M z bogatą infrastrukturą oferowaną przez duże miasto. Dodatkowo położenie to gwarancja posiadania wszystkiego w zasięgu ręki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli korzystać przede wszystkim z licznych udogodnień w postaci sklepów, szkół, przedszkoli oraz lokali gastronomicznych znajdujących się w pobliżu. Dodatkowo wszystkim osobom ceniącym sobie czas wolny spędzony na świeżym powietrzu w aktywny sposób spodobają się liczne tereny spacerowe, Stare Zoo, czyli obecny park miejski, idealny na popołudniowy spacer czy też położony w sąsiedztwie Park Sołacki, Jezioro Rusałka i Park Wieniawskiego.

Nieruchomość dewelopera REF to miejsce idealne do zamieszkania dla osób szukających nowego M w klimacie miasta z dostępem do jego bogatej infrastruktury, a także życia kulturalnego, ponieważ w pobliżu można znaleźć teatr, kino oraz operę.

Dużą zaletą Zajezdni Poznań jest także szybki dojazd do każdego wybranego punktu na mapie stolicy Wielkopolski dzięki licznym przystankom komunikacji miejskiej zaledwie kilka kroków od inwestycji.

Oferta inwestora jest skierowana z pewnością do osób, którym zależy na mieszkaniu niedaleko centrum dużego miasta i możliwości korzystania z jego licznych atrakcji.