Południowe Przedmieście II to już drugi etap atrakcyjnej inwestycji stworzonej przez doświadczoną firmę deweloperską PREBENA. Okazał się on być jeszcze większym sukcesem niż jego poprzednik, ponieważ jego popularność na rynku deweloperskim jest bardzo duża. Nie ma się jednak co dziwić, ponieważ kolejna część projektu odznacza się jeszcze większą ilością nowoczesnych rozwiązań i pomysłowych ulepszeń. Każdy, kto będzie miał okazję zamieszkać na tym wspaniałym osiedlu, na pewno zazna dużego komfortu użytkowania. Decyzja o zakupie powinna jednak zostać podjęta w miarę szybko, ponieważ chętnych nie brakuje, a w ofercie dostępne zostały już tylko dwa ostatnie segmenty.

Na inwestycję składa się kompleks kameralnych budynków jednorodzinnych w niskiej zabudowie. W każdym z nich znajdują się po dwa mieszkania, co pozwala zachować lokatorom prywatność. PREBENA oferuje optymalne i duże metraże, których zakres rozpoczyna się na 93,5 m2, a kończy na 103 m2. Lokale są funkcjonalne, nowoczesne i budowane w eleganckim stylu. Każdy posiada dodatkowo uroczy ogródek oraz własny garaż.

Południowe Przedmieście II jest realizowana w Komornikach, przy ul. Fabianowskiej. Taka lokalizacja zapewnia otoczenie wielu terenów zielonych i rekreacyjnych z jednoczesnym dostępem do rozwiniętej infrastruktury Poznania. Od Komornik do tego miasta prowadzi obwodnica S11, która pozwala na szybką i wygodną podróż.