Poznań - Newsy

Newsy

 
Poznań Dębiec, ul. Bielska, źródło: New House Development
Poznań Dębiec, ul. Bielska, źródło: New House Development

Mieszkania przy Bielskiej – dla Ciebie i Twojej rodziny

27-06-2018

Motywacji do zakupu nowego mieszkania jest wiele. Jedni poszukują pierwszego samodzielnego lokum, inni zaś chcą zainwestować posiadany kapitał i czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Są też tacy, którzy w trosce o potrzeby swojej rodziny postanowili kupić większe, wygodniejsze mieszkanie w atrakcyjnym miejscu na mapie Poznania. Jeżeli znajdujesz się w ostatniej grupie i jeszcze nie zdecydowałeś się na żadną ofertę, czas poznać inwestycję mieszkaniową przy ul. Bielskiej w Poznaniu.

Złotów, źródło: Marad
Złotów, źródło: Marad

Tereny, na których można spędzić dzień wolny

06-07-2018

W ciągu roku mamy mało dni wolnych, dlatego tak ważne jest, by każdy z nich spędzić w niepowtarzalny sposób. Doceniać małe radości, kolekcjonować wspomnienia i spędzać czas z osobami dla Nas ważnymi – rodziną i przyjaciółmi. W tym zabieganym świecie ciężko jest jednak wyrwać się z codziennych obowiązków i wyjechać z miasta. Ogromnym  ułatwieniem w tej sytuacji jest przeprowadzka w miejsce, które otoczone jest ciekawymi terenami rekreacyjnymi lub zagospodarowanymi częściami wspólnymi.

Nowa Środa, źródło: MMH
Nowa Środa, źródło: MMH

Nowa Środa – kup i zamieszkaj jeszcze w tym roku

25-06-2018

Poszukujesz mieszkania w okolicach Poznania? Chcesz jak najprędzej wprowadzić się do swoich nowych czterech kątów? Poznaj osiedle Nowa Środa! Realizowane w ramach I etapu mieszkania w zabudowie szeregowej oddane zostaną już we wrześniu tego roku.

Red Park III etap, źródło: Real Estate Development Sp. z o.o.
Red Park III etap, źródło: Real Estate Development Sp. z o.o.

Dobry sąsiad – program lojalnościowy

13-07-2018

Deweloper RED Real Estate Development Sp. z o.o. informuje, że połowa mieszkań z inwestycji Red Park została zakupiona w ramach polecenia! Firma docenia osoby, uczestniczące w programie lojalnościowym, proponując bony w wysokości 500 złotych.

Osiedle Nowy Bnin, źródło: RF Construction
Osiedle Nowy Bnin, źródło: RF Construction

Bnin Twoją przyszłością

06-07-2018

Jak scharakteryzować dobrą lokalizację inwestycji? Czy jest to miejsce w centrum miasta, pełne atrakcji i rozrywek, a może obszar w dalekim odosobnieniu, który zapewnia spokój i ciszę swoim mieszkańcom? Wybór nie jest prosty, a zależy głównie od indywidualnych preferencji zainteresowanego.

Osiedle Nowe Winogrady, źródło: Murapol
Osiedle Nowe Winogrady, źródło: Murapol

Miejsce idealne na mieszkanie

06-07-2018

Osiedle Nowe Winogrady to projekt cenionego dewelopera Murapol, który powstaje w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkańcy mogą cieszyć się niesamowicie funkcjonalnym układem pomieszczeń, najwyższym standardem wykończenia oraz nowoczesną architekturą, która idealnie wpisuje się w klimat ciągle rozwijającego się Poznania. Deweloper zadbał o każdy szczegół przy tworzeniu projektu oraz wprowadził wiele ciekawych rozwiązań i ulepszeń. Dzięki temu życie na osiedlu będzie przyjemne, relaksujące i bardzo komfortowe.

Narcyzowa II, źródło: JPJ Dom
Narcyzowa II, źródło: JPJ Dom

Niezliczona ilość zalet jednej inwestycji

06-07-2018

W samym sercu jednego z najpiękniejszych obszarów Wielkopolski, jakim jest Puszcza Zielonka powstało nowoczesne osiedle Narcyzowa II, którego autorem jest JPJ Dom. Inwestycja została zaprojektowana z niesamowitą dbałością o jakość oraz detale. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się najwyższym standardem wykończenia oraz dużym komfortem użytkowania. Doskonała lokalizacja oraz mnogość ciekawych rozwiązań i ulepszeń zachwyci każdego, dlatego nie warto czekać do ostatniej chwili z decyzją o zakupie.

Na Kutrzeby, źródło: Jack-Bud
Na Kutrzeby, źródło: Jack-Bud

Poznaj i zamieszkaj!

06-07-2018

Inwestycja Na Kutrzeby to wyjątkowe miejsce, w którym możesz rozpocząć zupełnie nowy, lepszy etap swojego życia, niezależenie od tego, czy poszukujesz swojego pierwszego, wymarzonego M, chcesz zapewnić rodzinie odpowiednią przestrzeń do życia czy potrzebujesz idealnego lokum na jesień życia.

Młodnik, źródło: Quertos
Młodnik, źródło: Quertos

Energooszczędna i proekologiczna technologia

05-07-2018

Już teraz, korzystając z oferty dewelopera Quertos, możesz zamieszkać w wymarzonym domu, położonym przy lesie, w miejscu, zapewniającym przyjazne warunki do życia. Dodatkowo, zaproponowane projekty budynków, cechują się proekologicznymi oraz energooszczędnymi technologiami.

Brzozowe Parcele, źródło: Cercon Nieruchomości
Brzozowe Parcele, źródło: Cercon Nieruchomości

Willa Madera – już niebawem w ofercie

05-07-2018

Brzozowe Parcele to miejsce wyjątkowe, które priorytetowo traktuje indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Zróżnicowanie zabudowy, przy jednoczesnym zachowaniu jej spójnego charakteru, to rozwiązanie, na które rzeczywiście warto zwrócić uwagę. Deweloper Cercon wprowadza do swojej oferty kolejny projekt, który z pewnością znajdzie uznanie w oczach współczesnych, wymagających klientów.

Osiedle Księżnej Dąbrówki- Fosowa i Gościniec, źródło: Nickel Development
Osiedle Księżnej Dąbrówki- Fosowa i Gościniec, źródło: Nickel Development

My wykańczamy, Ty urządzasz!

05-07-2018

Wychodząc z założenia, że nie istnieje coś takiego jak uniwersalny styl, firma Nickel Development oferuje spersonalizowany i w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta projekt wykończenia mieszkania, oparty na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Każdy, kto zdecyduje się na zakup lokalu w ramach inwestycji Osiedle Księżnej Dąbrówki – Fosowa i Gościniec, może skorzystać z kompleksowego wsparcia projektantów.

Ville Bonaparte, źródło: GN Managment Holding
Ville Bonaparte, źródło: GN Managment Holding

Wszędzie blisko

05-07-2018

Ville Bonaparte to projekt znanego dewelopera GN Managment Holding.  Znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Rokietnica położona jest bardzo niedaleko Poznania, a jednocześnie panuje w niej spokojna i cicha atmosfera. Ten teren Wielkopolski jest bardzo często wybierany jako miejsce na nowe mieszkanie. Dzieje się tak ze względu na mnogość atutów jakie oferuje okolica.

Osiedle KaKaDu, źródło: TECTA Development
Osiedle KaKaDu, źródło: TECTA Development

Dobrze zlokalizowane domy energooszczędne

05-07-2018

Przenoszenie się na spokojne i dające wytchnienie przedmieścia jest mocnym trendem, na który warto zwrócić uwagę. Jeżeli i Ty marzysz o tym, by zamieszkać w nowocześnie wyposażonym, odpowiednio przestronnym i estetycznym pod względem architektonicznym domu, to sprawdź ofertę Osiedla KaKaDu.

Suchy Las, ul. Ks. B. Hertmanowskiego, źródło: Rombud
Suchy Las, ul. Ks. B. Hertmanowskiego, źródło: Rombud

Udogodnienia przygotowane przez dewelopera

05-07-2018

Firma Rombud stawia na kompleksową obsługę swoich klientów. Oprócz wysokiej jakości architektury i dobrze przemyślanej lokalizacji, ma do zaproponowania szereg dodatkowych udogodnień, znacząco ułatwiających przeprowadzenie się „na swoje”.

źródło: Mission PR
źródło: Mission PR

Razem budujemy lepszy Poznań

29-06-2018

Projekt tzw. specustawy mieszkaniowej, czyli  ustawy o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących, przyjęty przez Radę Ministrów, będzie skierowany do Sejmu. Należy się spodziewać, że ustawa szybko wejdzie w życie. Poznański oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich zorganizował bardzo ciekawą debatę na temat wprowadzanej ustawy. O tym, jakie będą jej praktyczne skutki dyskutowali wczoraj w Poznaniu przedstawiciele firm deweloperskich, Miasta Poznań, w tym Miejskiej Pracowni Urbanistycznej, Rady Miasta, Starostwa, Urzędu Wojewódzkiego a także Izby Architektów RP. 

Osiedle w Rabowicach, źródło: Qubika Development;
Osiedle w Rabowicach, źródło: Qubika Development;

Czy to inwestycja dla mnie?

29-06-2018

Trafnie wybrane osiedle, będzie zapewniało Ci trwałą satysfakcję na co dzień. Ale co to oznacza? Powinno być w pełni dostosowane do Twoich bieżących potrzeb – ułatwiać Ci realizację codziennych zadań a jednocześnie dobrze, by przewidywało ewentualne zmiany, jakie planujesz w przyszłości (np. powiększenie rodziny).

Osiedle Koninko, źródło: Novaform
Osiedle Koninko, źródło: Novaform

Poznaj mieszkania na Osiedlu Koninko

29-06-2018

Deweloper Novaform Polska proponuje nietypową, doskonale przemyślaną i pełną nowoczesnych rozwiązań inwestycję, która łączy funkcjonalność wnętrz z atrakcyjną bryłą architektoniczną budynków. Nowocześnie wyposażone mieszkania, znajdujące się w niskiej zabudowie, gwarantującej należyte poczucie prywatności, dostępne są w różnych wariantach.

JA_SIELSKA, źródło: Pekabex Development
JA_SIELSKA, źródło: Pekabex Development

Modułowe osiedle przy Jasielskiej – pilotażowy projekt firmy Pekabex

28-06-2018

19 czerwca 2018 roku wmurowany został kamień węgielny pod budowę pilotażowego osiedla modułowego. Za realizację inwestycji odpowiada firma Pekabex, będąca liderem na polskim rynku prefabrykatów. Budynki powstaną przy ulicy Jasielskiej 9, a pierwsze mieszkania będą gotowe do odbioru już w marcu 2019 roku.

Prowansja II Błażejewo k/ Kórnika, źródło: Marcopolo Development;
Prowansja II Błażejewo k/ Kórnika, źródło: Marcopolo Development;

Prowansja II spełni Twoje oczekiwania

27-06-2018

Marzysz o codziennym komforcie a walory estetyczne traktujesz w sposób priorytetowy? Zatem osiedle Prowansja II w Błażejewie k/Kórnika spełni Twoje oczekiwania. Parterowe domy, położone w otoczeniu zieleni, będą zaspokajały potrzeby całej rodziny i zapewnią poszukiwane poczucie prywatności.

Stara Cegielnia, źródło: Poznań Kartuska
Stara Cegielnia, źródło: Poznań Kartuska

Standard inwestycji

27-06-2018

Dobrze rozwinięta infrastrukturalnie okolica pełna zieleni, doskonała architektura oraz wysoki standard wykończenia to główne, choć nie jedyne atuty osiedla Stara Cegielnia. Jeżeli masz w planach zamieszkać w Poznaniu i poszukujesz stylowego miejsca, pełnego nowoczesnych udogodnień, to doskonale trafiłeś.

ul. Św. Marcina 43, źródło: CONSTRUCTA PLUS;
ul. Św. Marcina 43, źródło: CONSTRUCTA PLUS;

Twój biznes na św. Marcina

27-06-2018

Jeżeli chcesz prowadzić działalność, która rzeczywiście będzie przynosić wymierne korzyści, to koniecznie postaraj się o wybór optymalnej lokalizacji dla swojej firmy. Stawiając na ścisłe centrum miasta, będziesz mieć dostęp do szerokiej grupy potencjalnych klientów a jednocześnie podkreślisz jej prestiżowy charakter.

Rynek Koszycki seg. A, źródło: TERMOPIL-BUD;
Rynek Koszycki seg. A, źródło: TERMOPIL-BUD;

5-pokojowe mieszkania – idealne dla osób, poszukujących przestrzeni

27-06-2018

Twoja rodzina się powiększa? A może pracujesz zdalnie i potrzebujesz dodatkowego pomieszczenia na gabinet? Jeżeli planujesz zakup mieszkania, które spełni oczekiwania względem należytej przestrzeni, to koniecznie sprawdź, co do zaoferowania ma Termopil-Bud.

Osiedle Bartnicza, źródło: NEOBIS
Osiedle Bartnicza, źródło: NEOBIS

Atrakcyjne, tanie mieszkania

27-06-2018

W wielu przypadkach doświadczyliśmy ostatnio podniesienia cen. Nie tylko opłaty eksploatacyjne, za wynajmowane mieszkania czy koszty utrzymania, a w szczególności jedzenie. Z nieustannymi podwyżkami spotykamy się na co dzień - możemy je zaobserwować w każdej sferze naszego życia. W takiej sytuacji zgromadzenie środków na własne „M” staje się nie lada wyzwaniem, tym bardziej, jeżeli marzymy o zakupie nowego gniazdka na terenie prężnie rozwijającej się metropolii.

Osiedle Zacisze nad Stawem, źródło: Zacisze nad Stawem;
Osiedle Zacisze nad Stawem, źródło: Zacisze nad Stawem;

Idealna lokalizacja dla Twojej rodziny

27-06-2018

Zacisze nad Stawem to inwestycja składająca się z 16 wybudowanych domów oraz 9 niezabudowanych działek. Jak sama nazwa wskazuje projekt ten realizowany jest z dala od zgiełku i pędu miasta w podpoznańskiej miejscowości Bugaj. To właśni lokalizacja założenia jest tym co go wyróżnia spośród innych. Jeżeli należysz do osób ceniących sobie swój czas wolny, chcesz spędzać wspólne chwile z rodziną na łonie natury to Zacisze nad Stawem jest miejscem do tego stworzonym.

Villa Park, źródło: Konimex Invest
Villa Park, źródło: Konimex Invest

Miejsce z klimatem

27-06-2018

Coraz częściej decydując się na zakup domu lub mieszkania poszukujemy miejsca, które będzie mieć „ to coś”. Wybieramy nieszablonowe rozwiązania, ciekawe bryły i formy powstałe przy pomocy innowacyjnych technologii. Nic w tym dziwnego, gdy wydajemy tak duże sumy pieniędzy oczekujemy, iż nie będziemy żałować naszej inwestycji i zyskamy coś niepowtarzalnego.

Osiedle Karmelowe, źródło: Taspol Development
Osiedle Karmelowe, źródło: Taspol Development

Wspaniała lokalizacja

26-06-2018

Szukasz wymarzonego domu i gubisz się w gąszczu ofert? Aby czuć trwałą satysfakcję z podjętej decyzji, wybierz inwestycję, która będzie się charakteryzować zarówno wysoką jakością wykonania, atrakcyjną architekturą jak i wszechstronnie wygodną lokalizacją. Te wszystkie cechy, umiejętnie zostały połączone na Osiedlu Karmelowym.

Palędzie Osiedle Lubczykowe, źródło: Gephouse
Palędzie Osiedle Lubczykowe, źródło: Gephouse

Projekt o licznych atutach

26-06-2018

Podmiejska wygoda, zdefiniowana została poprzez szereg atutów, jakimi może poszczycić się inwestycja o nazwie Palędzie Osiedle Lubczykowe. To nowoczesny kompleks mieszkalny, który łączy wysoką jakość wykonania z przestronnymi wnętrzami i atrakcyjną lokalizacją, dająca wytchnienie.

Hevelius III, źródło: CMD Królak
Hevelius III, źródło: CMD Królak

Nowa inwestycja w ofercie dewelopera – III etap w popularnej lokalizacji

26-06-2018

Zalasewo – to punkt zwrotny w realizacji inwestycji firmy CMD Królak. Lokalizacja ta cieszy się dużą popularnością wśród Kupujących ze względu na wyraźne atuty miejscowości (nowoczesna szkoła podstawowa, żłobki, przedszkola). Nic więc dziwnego, iż deweloper nadal chce wykorzystywać potencjał tego miejsca, tworząc kolejne etapy rozbudowy już istniejących obiektów.

Diament Żegrza, źródło: RBW
Diament Żegrza, źródło: RBW

Coraz mniej mieszkań w ofercie – pospiesz się!

26-06-2018

Już tylko kilka mieszkań, pozostało w ramach sprzedaży oferty Diament Żegrza. Jeżeli i Ty chciałbyś zamieszkać w przyjaznej i dającej poczucie rzeczywistego komfortu przestrzeni, to już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i przekonaj, że powstała z myślą także o Twoich potrzebach.

Osiedle Morena, źródło: MR SUB 19
Osiedle Morena, źródło: MR SUB 19

Mieszkanie pokazowe niebawem gotowe

25-06-2018

Osiedle Morena powstaje w Środzie Wielkopolskiej pomiędzy ulicami Lotniczą i Gnieźnieńską. W 6 planowanych budynkach powstanie 153 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań. Prace na budowie są już w bardzo zaawansowanym stadium, obiekty nabrały już ostatecznych kształtów, które można podziwiać gołym okiem. Z drobną pomocą wyobraźni można zobaczyć końcowy efekt.

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*