Jedni lubią atrakcje i zgiełk dużego miasta, inni ciszę i spokój podmiejskich miejscowości, a jeszcze inni chcieliby połączyć zalety tych dwóch lokalizacji w jednej. Taki kompromis, z pozoru niemożliwy do osiągnięcia, można uzyskać, wybierając nową inwestycję Moryson Development - Apartamenty Solna.

 

Elegancki budynek wykończony czerwoną, klinkierową cegłą stanął przy ulicy Solnej 27 w Poznaniu. To położenie zapewni przyszłym mieszkańcom doskonałą komunikację z pozostałą częścią miasta. Z drugiej strony mamy, dla równowagi, zaciszne zaułki ulicy Nowowiejskiego. Stąd spacerkiem można dojść na Stary Rynek.

 

Bliskie sąsiedztwo sądów jak i kancelarii prawnych podnosi prestiż lokalizacji, a otaczająca zieleń, wysokie drzewa pozwalają na odpoczynek nawet w środku miasta.

 

Deweloper zaplanował w budynku 16 mieszkań o różnych metrażach (od 38 do 58 m2) i wysokim standardzie wykończenia, zachowując dbałość o najmniejszy detal. Na ostatnim piętrze znajduje się luksusowy penthouse, natomiast pod całym budynkiem hale garażowe dla mieszkańców. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć kłopotów ze znalezieniem miejsca do parkowania, o które w tej części miasta nietrudno.Parter przeznaczono na działalność komercyjną m.in. na kancelarie prawne, biura, gabinety.

 

Apartamenty Solna to wymarzone miejsce do zamieszkania dla tych, którzy chcą być w centrum wydarzeń kulturalnych i biznesowych.