Już w sobotę 20 czerwca deweloper - Moryson Development - organizuje Drzwi otwarte Apartamentów Solna.

 

Elegancki, wykończony cegłą klinkierową budynek, wyglądem przypominający kamieniczki właśnie na Manhattanie, będzie można zwiedzać i osobiście się przekonać o jego walorach użytkowych.

 

W budynku znajduje się 16 wygodnych i nowoczesnych apartamentów o metrażach: 38, 47, 50 i 58 m2, po 4 mieszkania na piętrze. Na górnej kondygnacji jest przestronny i luksusowy penthouse z widokiem na panoramę Poznania. Parter przeznaczony został na biura i lokale usługowe, w tym na kancelarie prawne. W podziemiach znajdują się miejsca parkingowe.

 

W dniu Drzwi otwartych będzie można zasięgnąć porad architekta wnętrz, które z pewnością będą przydatne podczas aranżowania wnętrz, jak i w przypadku łączenia ze sobą apartamentów. Swą wiedzą i doświadczeniem będzie się również dzielił doradca kredytowy.

 

Dla klientów, którzy zdecydują się na zakup jednego z apartamentów, deweloper przewidział atrakcyjne oferty, dostępne tylko w tym dniu.

 

Na wszystkich odwiedzających Apartamenty Solna w sobotę 20 czerwca, będzie czekał słodki poczęstunek i profesjonalna obsługa pracowników Biura Sprzedaży.

 

Apartamenty Solna – sobota, 20 czerwca, w godz. 10-17, Poznań, ul. Solna 27.