Jeżeli ktoś marzy o zamieszkaniu w sercu Poznania, kilka kroków od Starego Miasta, a jednocześnie chciałby się cieszyć ciszą i spokojem, to musi się spieszyć z podjęciem decyzji. Już tylko kilka mieszkań zostało w nowej inwestycji MORYSON DevelopmentApartamenty Solna.

 

Elegancki budynek wykończony cegłą klinkierową, usytuowany między ulicami Solną a Nowowiejskiego jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących swego miejsca na ziemi.

 

Apartamenty zostały zaprojektowane tak, by idealnie nadawały się na przestronne mieszkania  (można je łączyć w ramach tej samej kondygnacji), jak i biura czy kancelarie prawne.

 

 

  Wysoki standard wykończenia widoczny jest w najmniejszych detalach, zarówno w samych apartamentach, jak i na klatce schodowej. Parter budynku przeznaczony został na lokale użytkowe, biura, gabinety, a na ostatnim piętrze znajduje się luksusowy penthouse.

 

Sąsiedztwo sądów, jak i kancela rii prawnych podnosi prestiż lokalizacji, a otaczająca zieleń, wysokie drzewa pozwalają na odpoczynek po ciężkim dniu pracy.

 

Doskonałe połączenie komunikacyjne z pozostałą częścią miasta docenią  szczególnie ci, którzy nie posiadają samochodu. Natomiast właścicieli czterech kółek z pewnością ucieszy podziemny parking pod budynkiem.